Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 141-150 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 141
(wtorek, 18 stycznia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Theodossia odwiedza Eleni w więzieniu. Prosi ją o przebaczenie. Doukas, zaniepokojony nakazem aresztowania, obmyśla plan ucieczki. Liczy na pomoc Meletisa i Konstantisa. Vallaris przetrzymuje Bekiarisa w celi. Zamierza zmusić go do ujawnienia nazwiska zabójcy syna Nestorasa. Niebawem Eleni odważnie wchodzi na salę sądową. Jest gotowa usłyszeć wyrok i zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem.

Dzikie pszczoły odcinek 142
(środa, 19 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Wszyscy są zszokowani werdyktem. Pgrążone w smutku siostry muszą zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Lambros przysięga Eleni, że zawsze będzie ją kochał. Ona jednak prosi, aby o niej zapomniał. Mirsini jest zdeterminowana, by doprowadzić swój plan do końca. Miltiadis zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił. Przepełnia go poczucie winy.

Dzikie pszczoły odcinek 143
(czwartek, 20 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Eleni czeka na przeniesienie do więzienia, w którym ma spędzić resztę swojego życia. Lambros jest załamany. Niebawem skazana trafia do zakładu, gdzie spotyka się z powszechną wrogością. Czeka tam na nią tajemniczy mężczyzna. Tollias spodziewa się zemsty za swoją nielegalną działalność. Nestoras próbuje poradzić sobie z nową rzeczywistością.

Dzikie pszczoły odcinek 144
(piątek, 21 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Eleni boi się, że Manos Voskaris, strażnik więzienny, zmieni jej życie w piekło. Nikiforos przejmuje zarządzanie rodzinnym biznesem. Próbuje rozwiązać piętrzące się problemy. Cała sytuacja zmusza Assiminę do ponownego rozważenia przyszłości ich małżeństwa.

Dzikie pszczoły odcinek 145
(poniedziałek, 24 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Voskaris i jego kumple zmieniają życie Eleni w prawdziwe piekło. Nikiforos i Assimina walczą o swoją pozycję w domu. Drosso natomiast pakuje walizki i opuszcza Diafani w poszukiwaniu lepszego życia. Między Kipreosem i Nestorasem dochodzi do starcia.

Dzikie pszczoły odcinek 146
(wtorek, 25 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Nikiforos stara się zarządzać majątkiem, co nie wszystkim się podoba. Drosso przebywa w Atenach. Zatrzymała się u starego przyjaciela ojca, Anestisa. Rozpoczyna pracę w tawernie i niebawem nawiązuje intrygującą znajomość. Nikiforos składa Lambrosowi propozycję, która znów zakłóci spokój w rodzinie Sevastosów. Voskaris wciąż utrudnia życie Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 147
(środa, 26 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Violeta odwiedza Miltiadisa w klinice. Odkrywa, jak bardzo poważny jest jego stan. Eleni ze stoickim spokojem znosi prześladowania ze strony Voskarisa. W Atenach Drosso spotyka Takisa, muzyka ludowego, który otwarcie z nią flirtuje. Panagiotis musi przyznać się Prokopisowi, że planuje wyemigrować do USA.

Dzikie pszczoły odcinek 148
(czwartek, 27 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Lambros odmawia przyjęcia Nikiforosa do spółdzielni, szanując tym samym decyzję innych członków. Stan Miltiadisa wciąż się pogarsza. Violeta jest zrozpaczona. Drosso jest zainteresowana propozycją Takisa, który uważa, że mogłaby zostać piosenkarką.

Dzikie pszczoły odcinek 149
(piątek, 28 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Podczas spotkania z Mirsini Doukas porzuca realizację swojego planu. Sprawy niebawem przybierają nieoczekiwany obrót. Nikiforosowi udaje się przekonać rolników, żeby pozwolili mu wziąć udział w jednym ze spotkań. Liczy, że w końcu dołączy do spółdzielni. Assimina nadal popiera męża. Sytuacja w więzieniu staje się nie do zniesienia. Eleni nakłania więźniów do strajku głodowego. Mirsini odwiedza tajemniczy gość, z którym łączy ją wspólny cel. Sprawy Drosso komplikują się. Dziewczyna jest w pułapce.

Dzikie pszczoły odcinek 150
(poniedziałek, 31 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Strajk głodowy trwa. Więźniowie, reprezentowani przez Eleni, dostarczają swoje żądania Voskarisowi. Miltiadis zostaje przeniesiony na oddział psychiatryczny. Violeta jest zdruzgotana stanem. Do tego kobieta dowiaduje się o ucieczce Panagiotisa do USA. Nikiforos przekonuje Lambrosa, by pozwolił mu dołączyć do spółdzielni. Tej samej nocy odbywa się głosowanie, na którym ma zapaść decyzja. Doukas odbiera jednak synowi stery rodzinnego biznesu. Na jego miejsce wyznacza Konstantisa.

Streszczenie odcinków 151-160 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz