Stepowa miłość nowym serialem kostiumowym TVP2


W środę, 26 stycznia 2021 r. na antenie TVP2 zadebiutuje rosyjski serial Stepowa miłość. Opowiada historię młodej dziewczyny porwanej przez zakochanego w niej syna sułtana. Akcji serialu rozgrywa się na przełomie XIX i XX w.

Fabuła Stepowej miłości

Stepowa miłość / fot. TVP

Piękna i odważna Marysia (Zoriana Marczenko) jeździ konno przez niekończące się pola. Pewnego dnia spostrzega ją Gulkhan (Taras Cymbaluk), syn sułtana i od razu zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Bezsilny wobec swoich uczuć mężczyzna zabiera ją do pałacowego haremu. Pracujący jako strażnik Altan (Aleksandr Suworow) ryzykuje wszystko, aby ocalić Marysię przed mężczyzną, którego sam obiecał chronić. Teraz setki ludzi - od prostych jeźdźców po tureckiego sułtana - muszą wziąć udział w tej walce o miłość.

Serial znany jest także pod tytułem Ostatni janczar.

Obsada i reżyseria Stepowej miłości

W rolach głównych zobaczymy Aleksandra Suworowa, Zorianę Marczenko (znana m.in. z Kozackiej miłości), Tarasa Cymbaluka i Igora Pietrienko.

Serial wyreżyserowali Aleksandr Mochow i Anton Gojda.

Liczba odcinków Stepowej miłości

Serial liczy 230 odcinków trwających po ok. 35 minut.

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

 1. Oliwia pisze:

  Co za bzdury. Serial ma 115 odcinków.

  • Wojtek Duch pisze:

   Być może w Polsce będą krótsze odcinki i stąd ich będzie 230? Takie mamy informację, jak coś się zmieni to sprostujemy.

 2. Piotr pisze:

  Kolejne ruskie dno,zakupione przez pajaca Kurskiego,brawo dalej wchodźcie kacapą w du.e

Zostaw własny komentarz