Brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks za darmo na Steamie!


World of Tanks jest dostępne już od roku na Steam. Od 13 do 23 maja gracze z platformy Steam mogą wziąć udział w rocznicowych wydarzeniach - zmierzyć się z ekscytującymi wyzwaniami w grze oraz odebrać czołg VI poziomu Cromwell B pobierając darmowe DLC (warte normalnie 71 PLN).

Darmowe DLC – szczegóły!

Słynny Brytyjczyk jest naprawdę świetną propozycją dla większości graczy. Dzięki dobrej szybkości, mobilności i zwrotności możemy flankować i wymanewrowywać przeciwników. Albo zmieniać pozycje z jednego punktu mapy na drugi, gdzie bardziej przyda się wsparcie. Przyzwoite przeładowanie i siła działa pozwala na wyrównaną walkę kołową. Cromwell B pozwala na różne style gry i może mieć decydujący wpływ na zwycięstwo drużyny. Poza tym w DLC znajdziemy w 100% wytrenowaną załogę z autem „Szósty zmysł” (wiemy czy aktualnie jesteśmy wykryci) i 700 000 kredytów! Darmowe DLC jest dostępne od teraz do 23 maja do godziny 19:00!

Rocznicowe misje I rozdawnictwo!

Nasze rocznicowe obchody sprawią, że każdy dostanie coś dla siebie. Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną należy wejść w ten link  i wykonać kilka prostych czynność. Natomiast w sekcji „misje” w grze każdy znajdzie zestaw rocznicowych zadań do wypełnienia. Jest ich pięć i można je wypełniać jednocześnie. Po zaliczaniu każdej z nich gracz otrzyma rocznicowe tokeny, które zamieni na wybrane przez siebie nagrody jak miejsce w garażu, kredyty, uniwersalne podręczniki dla załóg czy materiały eksploatacyjne.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz