I Turniej Bractw Rycerskich na Zamku w Kętrzynie 2022


I Turniej Bractw Rycerskich na Zamku w Kętrzynie odbędzie się 25 czerwca 2022 r. w Kętrzynie.

Program

  • 10:30 Oficjalne otwarcie turnieju
  • 10:30 Turniej łuczniczy
  • 10:30 Turniej miecza jednoręcznego i tarczy
  • 12:40 Turniej miecza długiego
  • 14:10 Turniej walk grupowych (bohurt)
  • 16:30 - Inscenizacja Historyczna „O krzyżaku Sauerze utopionym w stawie młyńskim, czyli historia prawdziwa zdobycia zamku Rastenburg zimą 1454 roku”
  • Oficjalne zakończenie zmagań turniejowych
Gdzie i kiedy?

Miejsce: Kętrzyn
Data i godzina: 25 czerwca 2022 r.
Szczegóły: facebook.com

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz