XXX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO 2022


W dniach 6-9 września 2022 r. w Kielcach odbędzie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego od trzech dekad jest jedną z najważniejszych wystaw branży obronnej na świecie i jedyną w Polsce. Od lat stanowi grunt do nawiązywania ważnych relacji dla światowej obronności, kończących się podpisaniem wielomilionowych kontraktów. MSPO stało się miejscem premie- rowych prezentacji najnowszych technologii i platformą wymiany wiedzy. Targom tradycyjnie towarzyszy Wystawa Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Ekspozycję odwiedzają przedstawiciele władz państwowych, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii, ambasad kilkudziesięciu krajów świata. Najlepsze produkty nagradzane są przez Prezydenta RP, który tra- dycyjnie obejmuje wystawę Patronatem Honorowym. Wydarzeniu towarzyszą liczne seminaria, konferencje i spotkania. Równolegle odbywają się Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA.

Źródło: targikielce.pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz