Okręty podwodne wpłynęły na wody World of Warships na PC


Wargaming, twórcy i wydawcy marynistycznej gry akcji World of Warships przedstawiają najnowszą aktualizację 0.11.9. Daniem głównym są tu bez wątpienia okręty podwodne we wczesnym dostępie i operacje z nimi związane, tematyczny tryb halloweenowy, usprawnienia w dowódcach oraz testy na dużą skalę związane z rozgrywką cross serwerową. 

Okręty podwodne w World of Warships

Okręty podwodne w World of Warships

Okręty podwodne, po wielu latach testów, zawitały wreszcie do gry! Dostępne są obecnie we wczesnym dostępie jako nowa klasa jednostek. Operują one przede wszystkim pod wodą i używają torped jako głównej broni. Dzięki uzbrojeniu i niskiej wykrywalności stanowią duże zagrożenie przeciwko wszystkim innym rodzajom okrętów, ale są tez bardzo narażone na ogień wroga, gdy zostaną zauważone. Na chwilę obecną dostępne są dwie linie – niemiecka i amerykańska, od poziomu VI do VIII. Więcej okrętów podwodnych zadebiutuje w kolejnych aktualizacjach! Aby zapoznać się z mechanika gry nową klasą wystartowała operacja „Wolf pack”. Drużyny składające się z siedmiu okrętów podwodnych będą miały za zadanie atakować konwoje – poluj pod powierzchnią wody, nawiguj między jednostkami i niszcz przeciwników zanim dopłyną do celu. 

Okręty podwodne w World of Warships

Powoli zbliża się święto halloween, a w World of Warships pojawią się tematyczne operacje „Saving Transylvania„ oraz „Sunray in the darkness„. Dodatkowo, zadebiutuje nowy, tymczasowy tryb ”Twilight Battle”. Dwa tygodnie po premierze tej aktualizacji gracze wezmą udział w bitwach 7 na 7, celem będzie pokonanie drużyny przeciwnej w warunkach ciągle zmniejszających się bezpiecznych stref, a zatrucie obejmuje coraz to większe połacie wody…

Okręty podwodne w World of Warships

Wraz ze wspomnianym kluczowymi zmianami, aktualizacja 0.11.9 przynosi również usprawnienia w zarządzaniu dowódcami okrętów i cross serwerowej rozgrywce. Niektóre talenty, umiejętności i ulepszenia zostały poprawione celem lepszego balansu i dostosowywania. Interfejs dowódców został usprawniony. Poza tym rozpoczęły się testy cross serwerowej rozgrywki pomiędzy USA, Europą i Azją. W przyszłości może to pozwolić na wspólną grę na niektórych poziomach, trybach czy wybranych typach bitew. 

O World of Warships 

World of Warships to darmowa, historyczna gra bitewna na PC od Wargaming. Wraz z olbrzymią flotą pełną ikonicznych jednostek, z piecioma klasami okrętów i strategicznie zaprojektowanym środowiskiem, World of Warships oferuje najlepsze doświadczenie z zakresu bitew morskich, przystosowane dla każdego gracza. Dzięki największej kolekcji wiernie historycznie odwzorowanych okrętów dostępnych do gry, World of Warships pełni rolę wirtualnego, cyfrowego muzeum i miejsce spotkań miłośników historii marynistyki. Nowa, tematyczna zawartość oraz tryby rozgrywki dodawane są regularnie, co zapewnia zróżnicowaną i ekscytującą rozgrywkę dla szerokiej bazy graczy. 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz