La Bandida. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinka 46 telenoweli historycznej w TVP


La Bandida to serial emitowany w TVP, który opart jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos - meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Odcinki produkcji są nadawane w TVP2 od poniedziałku do czwartku o godz. 22:35 w TVP2, trwają ok. 60 minut.

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne są tutaj.

La Bandida odcinek 46
(czwartek, 1 czerwca, godz. 22:35 TVP 2)

Maria Alvarado odkrywa, że jej syn przyjaźni się z Edith. Jest tym zachwycona. Ma nadzieję, że para weźmie ze sobą ślub. Federico zabiera Damiana do domu Bandidy. Chce mu tam wytłumaczyć, jak należy postępować z kobietami. Consuelo nie panuje nad swoją zazdrością wobec Pedra. Zaczyna też nienawidzić Gracieli. Kontaktuje się więc z Teresą i prosi ją o pomoc. Kobieta zgadza się, licząc na to, że przy okazji zemści się na Bandidzie i Księżniczce. W sierocińcu zostaje zatrudniony nowy nauczyciel. Octavio i Valentina nawiązują nić porozumienia. Arturo chce adoptować dziecko, jednak Valentina nie jest do tego pomysłu przekonana. Max coraz bardziej ulega urokowi Gracieli.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz