Co dalej z serialem Velvet w TVP? Kiedy kolejne odcinki serialu Velvet w TVP?


Velvet to hiszpański serial kostiumowy, który przez wakacje był nadawany w TVP1. Jednak emisja zakończyła się na 26 odcinku, czy będzie kontynuowana?

Czy będą kolejne odcinki serialu Velvet w TVP?

W sprawie serialu zadaliśmy pytanie służbom prasowym TVP uzyskując taką odpowiedź:

Uprzejmie informujemy, że emisja tego serialu, która była już emisją powtórkową była zaplanowana do 14 sierpnia. Nie będzie jego kontynuacji.

Zatem emisja serialu w tym roku w TVP zakończyła się na ostatnim odcinku pierwszego sezonu, który został wyemitowany w TVP 14 sierpnia 2023 r. Pozostałe odcinki serialu można natomiast zobaczyć na platformie Netflix.

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

19 komentarzy

 1. Joanna pisze:

  Dlaczego w TVP zaczyna się emisję pierwszego sezon serialu „Velvet” a po pierwszym sezonie emisja zostaje wstrzymywana? Skoro puszczacie pierwszy sezon serialu to widzowie chcą zobaczyć losy bohaterów do końca. Proszę emitować całe seriale lub nie zaczynać emisji wcale. Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja w TVP. Jakiś czas temu TVP zaczęła emisję serialu „Miasteczko” i z chwilą rozpoczęcia wojny rosyjsko-ukraińskiej emisja serialu została wstrzymana. Czy w związku z wojną nie można oglądać serialu, który pokazuje historię i kulturę Rosji? Proszę o przywrócenie emisji kolejnych sezonów serialu Velvet i serialu Miasteczko.

 2. lidia pisze:

  Ja również chcę oglądać dalej VELVET-

 3. Anonim pisze:

  Bardzo.pszykro.ze.nie.ma.sierialu..welwet.to.był.bardzo.piekny.film

 4. Inga pisze:

  Ja również jestem oburzona tym,że emisja serialu została przerwana.Wciągnęłam się w ten serial.Na wykupienie Nestflixu mnie nie stać.To po co było zaczynać wyświetlanie tego serialu.To jest niepoważne traktowanie telewidza.Równie dobrze można przerwać emisję jakiegoś filmu w połowie,a drugą połowę filmu kazać oglądać w Nestflixie.Telewizja TVP 1 która chce uchodzić za poważną, okazuje się być niepoważną.To i tak mało powiedziane.

 5. Stanisław pisze:

  Ja też w imieniu licznego grona telewidzów domagam się kontynuowania emisji tego bardzo kultralnego serialu.

 6. ola pisze:

  Skandal !!! co za idiota układa te programy żądam aby film Velvet był dalej kontynuowany

 7. bea pisze:

  Na 2 dajecie głupawy serial turecki, o 17.15 godz. a dobre seriale skracacie, żenujące

 8. bea pisze:

  Dajecie głupawy serial na 2 ce o 17.15 godz, a fajny hiszpański skracacie, żenujące

 9. Renata pisze:

  Szkoda bardzo tak przerywać serial skandal

 10. Tery pisze:

  Co to jest Neftflix, ja mam 70 lat i chce ogladac ten serial na 1-ce , jak zaczeliście to skończcie ...Super serial . A te tureckie gumy do żucia ciągniecie na kilku programach. Proszę o oficjalne powiadomienie W TVP co z Velvet , bedzie czy nie ?

 11. Anonim pisze:

  jak się nie ma ochoty czegoś dokończyć to sie tego nie zaczyna. tak się nie traktuje widzów.

 12. kasia pisze:

  fakt, to bardzo nieprofesjonalne

 13. Ella pisze:

  Po co ta szopka ‚jesli nie planuje sie kontynuowac to moze lepiej nie zaczynac.

 14. Kamelia pisze:

  To jest cała prawda o telewizji polskiej wciągnąć widza a potem nich buli kasę jak chce obejrzeć na internecie. Podobnie zrobiono z serialem Sześć sióstr. Dobrze, że chociaż Królową Izabelę skończyli, to też był bardzo dobry film. W Polskiej Telewizji nic nie ma tylko cały czas Donald Tusk. W Wiadomościach, nic nie powiedzą co się dzieje na świecie i w kraju tylko Tusk a przed Wiadomościami i po Wiadomościach tureckie tasiemce, które chyba za darmo dostają a z Polaków ciągną opłaty abonamentowe.

 15. anna pisze:

  ale opłaty za rtv coraz wyższe a odbiorców maja gdzies robia co chca niedosc że niema nic w tvp tyko oskarzanie sie wzajemnie w partiach to na dodatek cos zaczynaja i przerywaja tak jak z Velwetem

 16. Aleksander pisze:

  Pragnę zaznaczyć.ze takie sytuacje jak TVP-1 wyprawia z widzami nie zdarzają się w Danii,gdzie telewidzom nie robi się takich niespodzianek.W czasie urzędowania pana Jacka Kurskiego jako prezesa TVP nie występowały takie sytuacje jak robienie telewidzów w „Konia”. Pozdrawiam i liczę,ze to się zmieni i będzie poważniejsze traktowanie widzów.

 17. Tesia pisze:

  Do wszystkich, którzy chcą obejrzeć VELVET. Wszystkie serie są na platfofmie NETFLIX.

Zostaw własny komentarz