Kompania braci i Pacyfik dostępne na Netflix. Szturmem zdobyły listę TOP10 seriali


Dwie legendarne produkcje HBO, Pacyfik i Kompania Braci, właśnie zawitały na platformę Netflix i błyskawicznie zdobyły serca widzów, lądując w elitarnym TOP10 najchętniej oglądanych seriali.

Kompania braci i Pacyfik w TOP10 Netflix

Kadr z serialu „Kompania braci” / fot. HBO

Pacyfik wyprodukowany w 2010 r., przybliża widzom walki Stanów Zjednoczonych i Japonii na Pacyfiku podczas II wojny światowej. Pokazane historie o bohaterstwie, stracie i braterstwie żołnierzy stanowią poruszający obraz tej krwawej kampanii. Obecnie zajmuje czwarte miejsce w rankingu TOP10 seriali Netflix.

Kompania Braci, niesamowicie popularny serial z 2001 r., opowiada o losach kompanii „E” 506. Pułku Spadochronowego 101. Dywizji Powietrznodesantowej od momentu przeszkolenia do zakończenia wojny. Nie jest niespodzianką, że znalazł się tuż za Pacyfikiem, zajmując piąte miejsce.

Dlaczego warto obejrzeć Kompanię braci i Pacyfik?

Kadr z serialu „Pacyfik” / fot. HBO

Oba seriale, znane z niesamowitej dbałości o szczegóły, doskonałej reżyserii oraz wiernego oddania realiów wojny, zostały ciepło przyjęte zarówno przez krytyków, jak i widzów na całym świecie. Ich pojawienie się na platformie Netflix stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji ich obejrzeć, a także dla fanów, chcących wrócić do tych epickich opowieści.

Jeśli więc jesteś fanem historii, a w szczególności dramatów wojennych, oba te seriale to pozycje obowiązkowe. Obejrzyj i przekonaj się, dlaczego Pacyfik i Kompania Braci wciąż uznawane są za jedne z najlepszych produkcji telewizyjnych wszech czasów.

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Alina pisze:

    Na Netfliksie. Netfliksa. Język polski jest językiem fleksyjnym.

Zostaw własny komentarz