Znachor od Netflix światowym hitem. Jest w TOP10 Netflix w kilkudziesięciu krajach


Jeszcze przed niedawną premierą, wielu zastanawiało się, czy Znachor od Netflix zdobędzie serca międzynarodowej publiczności. Odpowiedź przyszła szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Polski film stał się najchętniej oglądanym w tych kilkunastu krajach, a w kilkudziesięciu jest na liście TOP10.

Netflix na bieżąco prowadzi zestawienia najchętniej oglądanych filmów i seriali. Na każdej z list znajduje się dziesięć aktualnie najchętniej oglądanych produkcji.

W zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji filmowych Znachor jest na pierwszym miejscu w: Argentynie, Chile, Czechach, Meksyku, Nikaragui, Polsce, Słowacji, Hiszpanii, Ukrainie, Urugwaju i Wenezueli. Natomiast w: Austrii, Boliwii, Kostaryce, Francji, Niemczech, Grecji, Izraelu, Węgrzech, Włoszech, Malcie, Peru, Rumunii i Serbii zajmuje drugie miejsce. W Stanach Zjednoczonych, gdzie rynek filmowy jest niezwykle konkurencyjny Znachor uplasował się na trzecim miejscu.

Ponadto w TOP10 najchętniej oglądanych filmów Znachor znajduje się m.in. w: Australii, Bahrajnie, Brazylii, Danii, Egipcie, Jamajce, Jordanii, Kuwejcie, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, RPA, Tajwanie i Wielkiej Brytanii. Zatem polski film jest popularny na sześciu kontynentach.

Nowa odsłona kultowego Znachora, opartego na powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, 27 września miała swoją premierę na globalnej platformie streamingowej Netflix. To trzecia adaptacja tej porywającej historii.

Jest to kolejny dowód na to, że polskie kino potrafi zdobywać serca widzów na całym świecie. Brawo dla twórców Znachora!

Czytaj także:

Więcej o filmach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Dorota pisze:

    Zawiodłam się oglądając tą wersję filmu, solę starszy film i to tam zawsze płacze.

  2. ABC pisze:

    Bardzo dobra pozycja!
    a Dorotka niech sobie płacze dalej na starych wersjach.

Zostaw własny komentarz