1670 z drugim sezonem. Netflix potwierdził


1670 powróci na ekrany. Rozpoczęły się prace nad kolejnym rozdziałem historii mieszkańców Adamczychy, w tym Jana Pawła - właściciela CAŁEJ wsi.

Bartłomiej Topa w 1670 / fot. R. Palka, Netflix

1670 - komediowa opowieść o szlachcicu z ambicją zapisania się na kartach historii jako największy Jan Paweł w historii Polski - nie tylko podbił serca widzów i krytyków, ale też stał się popkulturowym fenomenem na skalę kraju.

Premiera pierwszego sezonu 1670 miała miejsce 13 grudnia 2023 roku, a jego eksplodująca popularność i entuzjastyczny odbiór widzów sprawił, że tytuł utrzymywał się na liście TOP 10 w Polsce przez 11 tygodni.

1670 został doceniony nie tylko przez widzów, ale i branżę filmową - Polska Akademia Filmowa uznała produkcję za Najlepszy filmowy serial fabularny nagradzając produkcję statuetką Orła.

Netflix potwierdził dziś, że drugi sezon hitowej komedii powstanie, a prace nad nim już ruszyły. Za scenariusz tak, jak przy pierwszym sezonie serialu, odpowiadać będzie Jakub Rużyłło. O tym, co czeka na fanów w drugim sezonie, nie wie na razie nawet Cyceron.

Kuba Razowski, Netflix Series Manager, CEE: Od chwili przeczytania pierwszych stron scenariusza Jakuba Rużyłły wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Zespół utalentowanej obsady i twórców, na czele z duetem reżyserskim Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli, stworzył serial niezwykle oryginalny i rezonujący z poczuciem humoru Polaków. Fakt, że cytaty z serialu na stałe weszły do naszego języka, jest najbardziej wymiernym dowodem fenomenu produkcji i ogromnej sympatii widzów. Cieszymy, że możemy oficjalnie potwierdzić to, na co czekają fani i ogłosić rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem produkcji.

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 2025 r.

Producentami drugiego sezonu serialu są Ivo Krankowski i Jan Kwieciński. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz