Dziś premiera wyczekiwanej polskiej strategii Manor Lords we wczesnym dostępie!


Dziś premiera wyczekiwanej przez miliony graczy na całym świecie polskiej strategii Manor Lords we wczesnym dostępie! Twórcy gry zabierają graczy do średniowiecznej wioski.

Manor Lords przyciągnęła ponad 2 miliony graczy, którzy dodali ją do swoich list życzeń na Steamie. Dzięki zaawansowanemu budowaniu miasta, wielkoskalowym bitwom taktycznym oraz złożonym symulacjom ekonomicznym i społecznym, gra obiecuje zanurzyć użytkowników w realistycznie odwzorowanej rzeczywistości średniowiecznego władcy.

Manor Lords to gra strategiczna, która umożliwia doświadczenie życia średniowiecznego władcy. Rozwiń swoją wioskę w tętniące życiem miasto, zarządzaj zasobami i łańcuchami produkcyjnymi, a także rozszerzaj swoje ziemie poprzez podbój.

Gra Manor Lords, zainspirowana sztuką i architekturą Frankonii z końca XIV wieku, podchodzi do historii najwierniej, jak się da wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, wykorzystując ją zarówno w mechanice rozgrywki, jak i grafice. Gra unika nadużywanych motywów średniowiecznych na rzecz historycznej dokładności, aby świat był bardziej autentyczny, barwny oraz wiarygodny.

Producentem gry jest polski twórca gier Slavic Magic. Będzie to dla niego debiut, nad grą pracuje od 2020 r. Gra będzie miała swoją premierę 26 kwietnia 2024 r.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz