Civilization VII. Powrót legendy nastąpi w 2025


Kultowa seria gier strategicznych powraca z nowym, rewolucyjnym rozdziałem. Sid Meier’s Civilization VII ma umożliwić graczom zbudowanie największego imperium, jakie kiedykolwiek widział świat!

Civilization VII z premierą w 2025 r.

Załóż swoją cywilizację, buduj miasta i cuda architektury, aby poszerzać swoje terytorium, podbijaj lub współpracuj z rywalizującymi cywilizacjami w pogoni za dobrobytem i eksploruj odległe zakątki nieznanego świata. Czy zbudujesz imperium, które przetrwa próbę czasu?

Sid Meier’s Civilization VII to gra strategiczna 4X opracowana przez legendarny zespół Firaxis Games, twórców serii Civilization i XCOM.

Sid Meier’s Civilization VII ukaże się w 2025 roku. Podczas tegorocznego Summer Game Fest po raz pierwszy zaprezentowane zostaną szczegóły nowej produkcji.

Seria Civilization

Civilization to strategiczna gra turowa wydawana od 1991 r. Ostatnia odsłona ukazała się w 2016 r. Gra polega na stopniowym rozwijaniu swojej cywilizacji, rywalizującej z innymi od początków jej istnienia w epoce wczesnych społeczeństw rolniczych (około 4000 r.p.n.e.) aż do przyszłości, kiedy to kolonizuje się kosmos.

Civilization VII - zwiastun

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz