Wygraj książkę „Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu”


„Jo ho, jo ho, pirackie życie to mój żywioł. Grabimy, łupimy, strzelamy i szabrujemy, Wypijmy razem, kamraci, jo ho!„1. Może kogoś zawiedziemy, ale my nikogo nie złupimy. Przeciwnie sami damy się obrabować z Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu - książki godnej pirata.

Opis książki

Najsłynniejszy rozbitek świata Robinson Cruzoe szlachcic Chevalier syn kaznodziei Francis Drake botanik i zoolog William Dampier poeta i podróżnik Water Raleigh - wszyscy oni wybrali profesję pirata. Edward Low kazał odciąć portugalskiemu dowódcy wargi ugotować je i zjeść ofierze dopóki były ciepłe... Jose Gaspar utrzymywał na okręcie cały harem kobiet. Zabijał tylko te które mu się znudziły...

Autor: Marek Perzyński, wydawnictwo: Finna, liczba stron: 638.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy trzy egzemplarze książki Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu Marka Perzyńskiego.

Tym razem, by wygrać książkę należy:

  1. Zapisać się do naszego newslettera i potwierdzić rejestrację2.
  2. Wymienić trzy nieodzyskane dzieła malarskie zagrabione z Polski w trakcie II wojny światowej oraz podać ich autorów.

Podpowiedzi szukaj w artykułach z TOP 50.

Wyciąg z zasad

Nagrody (po jednej książce) zostaną rozlosowane wśród osób, które  w momencie losowania miały potwierdzoną rejestrację w naszym newsletterze i odpowiedziały prawidłowo na pytania konkursowe. Odpowiedzi należy udzielić w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2012 r. (godz. 21.00) na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „Pirat”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 października .


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”

  1. Piosenka pochodzi z filmu „Piraci z Karaibów” []
  2. Osoby zapisane wcześniej także wezmą udział w losowaniu. []


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

2 komentarze

  1. Boguś pisze:

    Dlaczego nie nastąpiło jeszcze rozstrzygnięcie?

Zostaw własny komentarz