Wygraj książki: Bellony, Finny, Iskier i Warbooka


Targi Książki Historycznej, to świetna okazja do nabycia szukanych publikacji w atrakcyjnych cenach. W naszych konkursach można je wygrać zupełnie za darmo, wystarczy popisać się swoją wiedzą.

Wszystkie książki, jakie można wygrać w naszym konkursie są dostępne z rabatem na stoiskach wydawców. Targi zakończą się jutro o godz. 18.00.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym  i niekomercyjnym . Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Od trzech lat Targi odbywają się w nowej siedzibie - w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. W ubiegłym roku Targi odwiedziło 21 tys. osób.

Zadania konkursowe

 1. Zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś
 2. Odpowiedz na pytania:
  1. Po raz, który w tym roku rozdano nagrody KLIO?
  2. W, kórym roku utworzono Porozumienie Wydawców Książki Historycznej?

Nagrody

 1. Mąż wszystkich żon Stanisław August, Iwona Kienzler, Bellona
 2. Powstańczy tryptyk, Zbigniew Blichewicz „Szczerba”, Finna
 3. Elsebron, Piotr Langenfeld, Warbook
 4. Ten stary złodziej Benek Kwiaciarz, Marek Nowakowski, Iskry

Wyciąg z zasad

Nagrody (po jednej książce) zostaną rozlosowane wśród osób, które  w momencie losowania miały potwierdzoną rejestrację w naszym newsletterze i odpowiedziały prawidłowo na pytania konkursowe. Odpowiedzi należy udzielić w nieprzekraczalnym terminie do 10 grudnia 2012 r. (do godz. 21.00) na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „XXI Targi”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia przyjmowania odpowiedzi .


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

5 komentarzy

 1. Rafał pisze:

  Kiedy wyniki konkursu?

 2. Anna pisze:

  Czekamy na wyniki konkursu!

 3. kacper pisze:

  KIEDY WYNIKI?

 4. kacper pisze:

  Kiedy wreszcie wyniki?

 5. Red pisze:

  na Sw. Dygdy

Zostaw własny komentarz