Do wygrania: Trzy wybrane koszulki Surge Polonia


Surge Polonia to marka odzieży patriotycznej, która oferuję najwyższą jakość i niezwykle twórczy design. U nas możecie wygrać, aż trzy koszulki Surge Polonia. Portal „historia.org.pl” jest partnerem merytorycznym marki.

Zadanie konkursowe

By mieć szansę na wygranie koszulki należy w terminie do 15 marca poprawnie odpowiedzieć na pytania:

 1. Wymień przynajmniej dwa cele, które są wspomagane przez zakup koszulek Surge Polonia.
 2. Jaki jest najnowszy wzór koszulki Surge Polonia? Wypuszczony na rynek pod koniec lutego 2013 r.
 3. W którym roku ustanowiono Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”?

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy.

Wywiad: „Mateusz Staroń: »Surge Polonia to pierwsza na świecie marka odzieży patriotycznej« [wywiad]” z pewnością będzie pomocny przy rozwiązywaniu pytań. Zapraszam też na profil Surge Polonia na Facebooku.

Nagrody

Zwycięzcy będą mogli wybrać po jednej koszulce spośród całego dostępnego asortymentu ze sklepu Surge Polonia.

O Surge Polonia

Surge Polonia (wym. Surdż Polonia) to powstała 11.11.11 r. pierwsza na świecie marka odzieży patriotycznej łącząca tematykę patriotyczną z najnowszymi trendami designu. Markę tworzy grupa przyjaciół zafascynowanych polską historią, którzy postanowili przybliżyć jej najciekawsze epizody szerokiemu gronu odbiorców, nadając im współczesny wymiar. Naszą ambicją jest stworzenie szeroko rozpoznawalnej marki odzieży kojarzonej z wysoką jakością oraz patriotycznym przekazem. Chcemy promować ideę nowoczesnego patriotyzmu oraz dowieść, że patriotyzm może być zarówno ciekawy, jak i niezwykle inspirujący.

Wyciąg z regulaminu

Nagrody (po jednej koszulce) zostaną rozlosowane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe oraz w momencie losowania miały potwierdzoną rejestrację w naszym newsletterze. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać swoje dane adresowe (imię, nazwisko, adres wysyłki książek). W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Surge”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Powodzenia!


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

8 komentarzy

 1. Mateusz pisze:

  Witam kiedy ogłoszenie wyników ?

 2. Aga pisze:

  Czekamy! 🙂

 3. Michał pisze:

  o której godzinne poznamy wyniki konkursu?

 4. Aga pisze:

  Czy wyniki konkursu zostaly już gdzies zamieszczone? Z góry dziękuję za odpowiedź. 🙂

 5. Asia pisze:

  Kiedy wyniki konkursu ?

 6. Maciek pisze:

  Ludzie, czytajcie regulamin. Mają czas 7 dni od dnia zakończenia czyli do 22.

  Pozdrawiam

Zostaw własny komentarz