Do wygrania: Trzy wybrane koszulki Surge Polonia - wyniki


Surge Polonia to marka odzieży patriotycznej, która oferuję najwyższą jakość i niezwykle twórczy design. W naszym konkursie można było wygrać trzy koszulki Surge Polonia. Nagrody rozlosowaliśmy wśród rekordowej, kilkusetosobowej liczby uczestników.

Pytania

  1. Wymień przynajmniej dwa cele, które są wspomagane przez zakup koszulek Surge Polonia.
  2. Jaki jest najnowszy wzór koszulki Surge Polonia? Wypuszczony na rynek pod koniec lutego 2013 r.
  3. W którym roku ustanowiono Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”?

Przykładowe odpowiedzi

  1. „Ratujmy Roja”, Fundacja „Sprzymierzeni” lub portal Kresy.pl.
  2. Powstanie wielkopolskie.
  3. Ustawą z dnia 3 lutego 2011 r.

Zwycięzcy

  1. Joanna Pigan z Sieniawy
  2. Mateusz Sobczak z Krakowa
  3. Mateusz Gawroński z Łowicza
Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz