Do wygrania: „Mroczne karty historii Polski”, I. Kienzler


Trzy egzemplarze Mrocznych karty historii Polski Iwony Kienzler to nagrody w kolejnym z naszych konkursów. 

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie książki należy w terminie do 21 czerwca poprawnie odpowiedzieć na pytania:

  1. Podaj tytuły co najmniej dwóch innych książek Iwony Kienzler?
  2. Jakai król polski zginął z rąk dominikanina?
Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy.

O książce

W powszechnym mniemaniu Polska w przeszłości była krajem tolerancyjnym, w którym nie płonęły stosy, a prześladowani za przekonania intelektualiści znajdowali bezpieczna przystań. To inni męczyli się pod rządami okrutnych monarchów, którym doskwierała często choroba psychiczna. Co więcej, oceniając osoby współcześnie rządzące naszym krajem często porównujemy je do postaci historycznych i z uporem twierdzimy, że karierowiczostwo, nepotyzm, przekupstwo, oszustwa wyborcze czy czarny PR to wymysły naszych czasów.

Tytuł: Mroczne karty historii Polski
Autor: Iwona Kienzler
Wydawca: Bellona
ISBN/EAN: 9788311127142
Liczba stron: 288
Oprawa: Miękka
Sugerowana cena detaliczna: 35,00 zł


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

3 komentarze

  1. ak pisze:

    a ja mogę brać udział w konkursie?

Zostaw własny komentarz