Do wygrania: „Stalowe Fortece” tom I, R. K. Massie [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Finna ukazała się książka Roberta Massiego, laureata Nagrody Pulitzera pt. Stalowe Fortece.W naszym konkursie można było wygrać egzemplarze tej książki.

stalowe-fortece,big,520003Poprawne odpowiedzi:

 1. Jeden pancernik floty austro-węgierskiej - SMS Szent István wszedł do służby podczas I wojny światowej.
 2. Bitwa jutlandzka.
 3. USS Arizona.

Zwycięzcy:

 1. Paweł Tumiłowicz z Włocławka
 2. Marcin Nowacki z Suwałk
 3. Joanna Mazurkiewicz z Warszawy
Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

2 komentarze

 1. Aleksandra pisze:

  Czy osoby ze wsi mają w ogóle szanse w Waszych konkursach? Czy trzeba mieszkać w mieście?

  • Wojtek Duch pisze:

   Oczywiście, że mają. Tylko osób z miast biorących udział jest znacznie więcej, stąd też częściej wygrywają (są częściej wylosowywane).

Zostaw własny komentarz