Czeska telewizja publiczna przygotowuje reality show w nazistowskich realiach


Jak podał serwis „Press” czeska telewizja publiczna CT przygotowuje reality show, którego uczestnicy zostaną przeniesieni do realiów czasów niemieckiej okupacji Czech.

fot. ceskatelevize.cz

fot. ceskatelevize.cz

Program zatytułowany „Urlop w Protektoracie” jest promowany jako historyczne reality show, w którym współczesna wielopokoleniowa rodzina zostanie przeniesiona w realia niemieckiej okupacji Czech. Widzowie mają obserwować jak familia poradzi sobie z trudami tamtych czasów.

Producenci zapowiadają, że rodzina zamieszkała w odludnym gospodarstwie na wschodzie Czech będzie żyć w ciągłym strachu przed Gestapo... Seria ma się składać z osmiu odcinków.

Trailer programu dostępny tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

4 komentarze

 1. Jacobus pisze:

  Wywózkę do obozu też zorganizują jak Gestapo kogoś zaaresztuje? xd

 2. pimko pisze:

  tych Pepićków ewidentnie czapeczka ciśnie

 3. zażenowany pisze:

  rekordy głupoty bite są każdego dnia!

 4. wielkieM pisze:

  Widać teraz jak na dłoni co pepiki robiły podczas okupacji. NIC.Jak wygrać wojnę na czeski sposób? Najlepiej przeczekać, podlizać się, udać że tematu nie ma i poczekać aż wkurzą się inne państwa okupowane i zbiorą siłę na odparcie okupanta. Nie twierdzę że wszyscy Czesi tak robili, ale historia nie kłamie. Jest tyle sposobów przekazania wiedzy o czasach wojny, że coś tak kretyńskiego mogło zrodzić się tylko w kraju,który wg kart historii najłagodniej przeszedł ten okres w porównaniu z tymi Państwami mam tu na myśli przede wszystkim Polskę, najostrzej walczył ze swoim przeciwnikiem.

Zostaw własny komentarz