Wargaming otwiera oficjalny sklep internetowy


Wargaming otworzył oficjalny sklep firmy w Europie. Został on stworzony we współpracy z ESL i ma być jednym miejscem, w którym fani gier Wargaming będą mogli znaleźć wszystkie produkty i gadżety do takich gier jak World of Tanks, World of Warships, Master of Orion czy też do eSportowej Ligi Wargaming. 

Zrzut ekranu 2016-08-16 o 20.41.08e„W Wargaming cenimy graczy ponad wszystko inne i było oczekiwanie z ich strony, aby mieć wszystkie produkty w jednym miejscu. Nawiązaliśmy współpracę z ESL, co gwarantuje najwyższą jakość. Na targach Gamescom będzie również fizyczna wersja sklepu, gdzie gracze będą mogli zobaczyć na żywo to, co jest dostępne online” - mówi Markus Schill, dyrektor generalny na Europę w Wargaming.

Sklep oferuje szeroki wybór, od ubrań po przedmioty kolekcjonerskie, akcesoria komputerowe Razer czy modele Italieri. Również ESL stworzył własne produkty z ekskluzywnymi wzorami bazując na największych franczyzach Wargaming.  wargamingstore.com jest dostępny w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim. Zamówienia klientów będą dostarczane w całej Europie.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą dotychczasowo bliską współpracę ponad obsługę ligi Wargaming. Jesteśmy pewni, że dostarczamy najwyższą jakość jeśli chodzi o sklep internetowy, zarówno pod kątem obsługi obecnych linii produktowych, jak również stworzenia przez nas nowych wzorów ubrań” - mówi Heinrich Zetlmayer, dyrektor zarządzający w ESL

Wargaming i ESL otworzą fizyczny sklep na targach Gamescom. Będzie on dostępny w hali 5, stoisko E010. Odwiedzający będą mogli zobaczyć wszystkie oferowane produkty na żywo.  W najbliższym czasie klienci mogą spodziewać licznych promocji i ciekawych ofert.

Zwiastun wideo sklepu

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz