KONKURS MIKOŁAJKOWY: do wygrania „Piotruś Pan”


Zdarza się Wam wracać myślami do czasów dzieciństwa? Może mieliście swoją ulubioną bajkę? Specjalnie dla czytelników historia.org.pl wraz z wydawnictwem Olesiejuk przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wyjątkową książkę, która zabierze Was w barwną podróż do krainy baśni. To wyjątkowy prezent zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców tuż przed mikołajkami 🙂

 

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie egzemplarza bajki Piotruś Pan należy w dniu 26 listopada 2016 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie:

  1. Jaki tytuł miała Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa? Dlaczego to właśnie ta książka?

W treści wiadomości prosimy podać adres do wysyłki oraz numer telefonu dla kuriera.

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy.

Nagroda

Egzemplarz bajki Piotruś Pan ufundowany przez wydawcę.

O nagrodzie

 

978-83-274-4878-1

Szczypta czarodziejskiego pyłu i magia zawarta w zachwycających ilustracjach Manueli Adreani to wszystko, czego potrzeba, aby dotrzeć do Nibylandii i wraz z Piotrusiem Panem – niezwykłym chłopcem, który postanowił, że nigdy nie dorośnie – oraz jego przyjaciółmi przeżyć mnóstwo ekscytujących przygód.

 

Tytuł: Piotruś Pan
Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron: 80
ISBN: 978-83-274-4878-1
Cena: 29,99 zł

wyd-olesiejuk

Konkursów mikołajkowych szukajcie od soboty 26 listopada do środy 30 listopada 2016 na historia.org.pl


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz