KONKURS MIKOŁAJKOWY: do wygrania „Małe kobietki”


Zdarza się Wam wracać myślami do czasów dzieciństwa? Może mieliście swoją ulubioną bajkę? Specjalnie dla czytelników historia.org.pl wraz z wydawnictwem Olesiejuk przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wyjątkową książkę, która zabierze Was w barwną podróż do krainy baśni. To wyjątkowy prezent zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców tuż przed mikołajkami 🙂

 

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie egzemplarza bajki Małe kobietki należy w dniu 29 listopada 2016 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie:

  1. W którym roku po raz pierwszy w Polsce została opublikowana książka Małe kobietki?

W treści wiadomości prosimy podać adres do wysyłki oraz numer telefonu dla kuriera.

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy.

Nagroda

978-83-274-4348-9

 

Egzemplarz książki Małe kobietki ufundowany przez wydawcę.

O nagrodzie

Nieśmiała Beth, wrażliwa Meg, zuchwała Jo i zakochana w sobie Amy – poznaj dzieje czterech sióstr March, bohaterek klasycznej powieści Louisy May Alcott. Małe kobietki

Książka została wzbogacona niezwykłymi ilustracjami znanej włoskiej rysowniczki Franceski Rossi.

 

Tytuł: Małe kobietki
Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron: 96
ISBN: 978-83-274-4348-9
Cena: 34,99 zł

wyd-olesiejuk

Konkursów mikołajkowych szukajcie od soboty 26 listopada do środy 30 listopada 2016 na historia.org.pl


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz