KONKURS MIKOŁAJKOWY: do wygrania: „Najpiękniejsze baśnie Braci Grimm”


Zdarza się Wam wracać myślami do czasów dzieciństwa? Może mieliście swoją ulubioną bajkę? Specjalnie dla czytelników historia.org.pl wraz z wydawnictwem Olesiejuk przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wyjątkową książkę, która zabierze Was w barwną podróż do krainy baśni. To wyjątkowy prezent zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców tuż przed mikołajkami 🙂

 

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie egzemplarza bajki Najpiękniejsze baśnie Braci Grimm należy w dniu 30 listopada 2016 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie:

  1. Jak brzmiały imiona słynnych braci Grimm?

W treści wiadomości prosimy podać adres do wysyłki oraz numer telefonu dla kuriera.

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy.

Nagroda

978-83-274-4343-4

 

Egzemplarz książki Najpiękniejsze baśnie Braci Grimm ufundowany przez wydawcę.

O nagrodzie

Ta wspaniale ilustrowana przez Franceskę Rossi książka pozwoli ponownie odkryć ukochane historie z dzieciństwa, przeżyć przygody bohaterów, którzy zasłynęli dzięki braciom Grimm.
Znalazły się tu bajki: Księżniczka i żaba, Roszpunka, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Kot w butach, Tomcio Paluch, Kopciuszek, Muzykanci z Bremy, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna.

 

Tytuł: Najpiękniejsze baśnie Braci Grimm
Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron: 96
ISBN: 978-83-274-4343-4
Cena: 29,99 zł

wyd-olesiejuk


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz