Do wygrania: Spinner Fidget z motywem Gry o tron


Wyprodukowany przez HBO serial Gra o tron powstał na podstawie bestsellerowej sagi fantasy George’a R.R. Martina Pieśni lodu i ognia. W tym roku HBO pokazało już 7 sezon tego kultowego serialu. W naszym konkursie do wygrania spinnery ze smoczym motywem.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie nagrody należy w terminie do 30 września 2017 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać odpowiedzi na adres konkursy@historia.org.pl:

  1. W jaki sposób Jorah Mormont zaraził się szarą łuszczycą? (podpowiedzi szukaj tutaj)
  2. Jaki ród ma w herbie człowieka obdartego ze skóry?
  3. Jaką zewnętrzną cechą fizyczną charakteryzowali się Habsburgowie i czym była ona spowodowana? (podpowiedzi szukaj tutaj)

* pytania powstały na podstawie wydarzeń przedstawionych w serialu Gra o tron HBO

Nie zapomnij o newsletterze

Ponadto by wziąć udział w konkursie zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka (rzadko, ale czasem trafia do ofert/spamu). Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Biorąc udział w konkursie pozwalasz nam dowolnie i bezpłatnie wykorzystywać przesłane przez siebie hasło. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Inne nasze konkursy i wyniki

Możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi konkursami  zostań naszym fanem na Facebooku.

Nagroda

3 x Fidget Spinner od HBO

Spinner można zobaczyć także na poniższym filmie:


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

2 komentarze

  1. Mik47 pisze:

    Gimbaza szaleje!

  2. Arek pisze:

    Czy są gdzieś dostępne wyniki?

Zostaw własny komentarz