Anglojęzyczna wersja hitowego filmu IPN „Niezwyciężeni” została zablokowana na Youtube


Anglojęzyczna wersja filmu IPN o polskiej historii została zablokowana na Youtube.com. Powodem zablokowania są roszczenia dotyczące praw autorskich zgłoszone przez użytkownika Jan Kołowski. W pierwszych dniach film oglądnęło ponad milion użytkowników. 

Niezwyciężeni to film przygotowany na zlecenie Instytut Pamięci Narodowej. Animacja w kilku minutach streszcza polskie zmagania o wolność. Od napaści Niemiec i ZSRR po upadek żelaznej kurtyny. Film spotkał się z przychylnymi recenzjami, a informacje o nim ukazały się w wielu zagranicznych mediach.

Film obecnie nie jest dostępny na kanale IPN, a odnośnik zamieszczony do niego w filmie w polskiej wersji językowej odsyła do strony informującej, iż:

„IPNtv: The ...” Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski.

Polska wersja językowa „Niezwyciężonych”

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. RobQ pisze:

    Strona jest dostępna. Jak widać historia.org.pl zaczyna historyzować niczym pro-pisowskie media...

  2. Fan pisze:

    To news o ktorym pisaly wszystkie redakcje.

Zostaw własny komentarz