Polskie czołgi w World of Tanks - znamy datę premiery!


Na polskie czołgi w World of Tanks, najbardziej znanej czołgowej grze MMO na świecie, społeczność graczy biało-czerwonych czeka od, w zasadzie, wydania gry. Teraz marzenia się ziszczą! I wiemy kiedy.

Już dwa miesiące temu podano do wiadomości kompozycję polskiego drzewka. Czołgi wszystkich tierów, uzupełnione Rudym i Pudlem, staną do walki. Pojawi się także polska mapa - Studzianki.

Grafika wiodąca 50TP Prototyp

Na najważniejsze pytanie - kiedy? - odpowiedź brzmi: 29.08.2018 r. Za nieco ponad 3 tygodnie, w przededniu rocznicy napaści Niemiec na Polskę, będzie można rozegrać bitwę, stając polskim pojazdem przeciwko wozom niemieckim. Szczerze mówiąc, jestem bardzo podekscytowany!

Wargaming przygotowuje dla graczy z Polski kilka miłych niespodzianek. Po pierwsze - muzyką do mapy Studzianki będzie „W moim odródecku” w wykonaniu zespołu Żywiołak i orkiestry symfonicznej. Zespół nawiązał oficjalną współpracę z wydawcą gry, należy mieć więc nadzieję, że to nie będzie ich ostatni wspólny projekt.

Dodatkowo, a dla graczy zapewne pierwszoplanowo, polscy gracze otrzymają 3 dni konta premium, będzie istniała także możliwość zdobycia 15 dni premium za regularną grę dla graczy, którzy nie byli w bitwie przez dłuższy czas. W przedsprzedaży znajduje się już także 50TP Prototyp - czołg VIII tieru.

Zapowiada się ekscytująco, prawda?

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Wreszcie Studzianki! Wreszcie!

Zostaw własny komentarz