Imprezy historyczne na weekend. Przegląd wydarzeń (9-11 sierpnia 2019)


Imprezy historyczne na weekend. Co tydzień w Polsce odbywają się wydarzenia związane z historią: rekonstrukcje, turnieje i festiwale. Dla Was wybraliśmy imprezy historyczne, które warto odwiedzić podczas najbliższego weekendu. Brakuje ciekawego wydarzenia? Napisz nam o nim w komentarzu. Lista będzie przez nas aktualizowana.

8-11 sierpnia

Giżycko [województwo warmińsko-mazurskie]

Operacja Boyen 2019

9-11 sierpnia

Gniew [województwo pomorskie]

Vivat Vasa! Bitwa dwóch Wazów 1626

Jastrowie [województwo wielkopolskie]

VIII Arena Festiwal. 1.Dzień Wolności Jastrowie 2019

10-11 sierpnia

Studzianki Pancerne [województwo mazowieckie]

VII Festyn wojskowy - Sierpniowe Pola Chwały Studzianki Pancerne 2019

Przewodziszowice [województwo śląskie]

III Rycerska bitwa o strażnicę Kornicza 2019

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz