Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 61-70 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Kozacka miłość odcinek 61
(poniedziałek, 1 marca, godz. 18:45 TVP2)

Marysia dodaje truciznę do filiżanki Warwary. Olga jest bliska śmierci. Ilja prosi o zwolnienie Nikoły z aresztu i zawozi go do siostry. Anfisa upija Ignatia. Zamierza wyciągnąć od niego informacje o Kolewanowie. Stiepan wypytuje Tichona o Alonę. Dowiaduje się, że dziewczyna jest nieszczęśliwa w małżeństwie i wyjechała za granicę.

Kozacka miłość odcinek 62
(wtorek, 2 marca, godz. 18:45 TVP2)

Nikoła prosi ojca o błogosławieństwo. Grigorij początkowo odmawia. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że Olga jest umierająca. Pijany Tichon zostaje doprowadzony na posterunek. Stiepan nie wierzy w jego zeznania. Wie, że to nie on zabił Warwarę. Policjanci, szukając innego podejrzanego, oddają rzeczy pozostawione u Warwary w zastaw. Anfisa prosi Tita o przysługę. Chce, by zdobył od Ignatija informacje na temat Kolewanowa. Gruszynowie proponują pracę Koźmie i jego kompanom.

Kozacka miłość odcinek 63
(środa, 3 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow uprzedza Marysię, że Stiepan jest w Ustiużynie. Sofia składa fałszywe zeznania, obciążając Tichona. Gruszyn przyznaje, że był u Warwary niedługo przed jej śmiercią. Katia nie wytrzymuje ciągłej krytyki. Wraca do swojego poprzedniego zajęcia. Po ślubie stan Olgi się pogarsza. Nikoła i Ilja zabierają ją do stanicy.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 64
(czwartek, 4 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Stiepan ucieka podczas przesłuchania, by wyjaśnić wszystko Alonie. Dziewczyna nie zdradza, że wciąż jest w nim zakochana. Zdenerwowany Gruszyn oskarża ją o interesowność. W napadzie gniewu zaczyna ją napastować. Oksana zgadza się wyjść za mąż za Konstantyna. Kozak, choć nie jest już młody, przyrzeka, że ją uszczęśliwi. Marysia jest roztrzęsiona po odejściu męża. Bogdan obiecuje jej pomoc. Olga w ciężkim stanie znów trafia pod opiekę Serafima.

Kozacka miłość odcinek 65
(piątek, 5 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Marysia wierzy, że dzięki pomocy Serafima mąż mógłby do niej wrócić. Uzdrowiciel odmawia jej jednak pomocy. Gdy Stiepan zjawia się w domu żony, dochodzi do szarpaniny. Bogdan, widząc poranioną dziewczynę, poprzysięga rywalowi zemstę. Tymczasem zazdrosna Luba wyrzuca go z domu. Rozpacza, że jej wybranek wciąż kocha Marysię. Olga chce, by Ilja był szczęśliwy. Prosi Nikołę, by sprowadził Alonę, w której brat od dawna jest zakochany.

Kozacka miłość odcinek 66
(poniedziałek, 8 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Alona postanawia przebaczyć Stiepanowi wszystkie jego przewinienia. Ponadto informuje go, że jest jednym z podejrzanych o morderstwo swojej matki. Tymczasem Anfisa jest rozczarowana z działań Tyfusa, któremu nie udało się jednak pozyskać żadnej znaczącej informacji. Z kolei Ilia wyznaje Alonie swoje uczucia. Kobieta jednak odrzuca jego miłość i prosi, by dał jej spokój. Tytus wraz z przyjacielem postanawiają otworzyć grób Stiepana. Okazuje się, że jest on pusty. Karasik grozi Alonie, że zostawi ją bez opieki, jeśli ta nie zmieni swojego zachowania.

Kozacka miłość odcinek 67
(wtorek, 9 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Marysia przyznaje, że w dniu zabójstwa widziała Warwarę. Następnie składa fałszywe zeznania, które obciążają ojca Alony. Do morderstwa przyznaje się Tichon, chcąc uchronić swoją córkę przed wysokimi opłatami za adwokata. Nikoła zwraca się do Olgi z prośbą o umożliwienie mu odwiedzin ojca. Tymczasem Oksana i Konsajtyn pobierają się. Niespodziewanie na ich przyjęciu weselnym zjawia się Fiodor. Gruszynowie nie przepadają za żoną Stiepana. Marysia usiłuje zrobić wszystko, by w końcu zdobyć ich sympatię.

Kozacka miłość odcinek 68
(środa, 10 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Nagłe pojawienie się Fiodora na przyjęciu weselnym Oksany i Konsajtyna wywołuje zaskoczenie i niezadowolenie panny młodej. Niespodziewany gość uwodzi Oksanę. Tymczasem Tytus zwraca się do Anfisy z ofertą sprzedaży informacji na temat grobu Stiepana. Z kolei Alona udaje się na posterunek policji, gdzie dowiaduje się, że jednymi ze świadków morderstwa jej matki są rodzice Stiepana. Następnie Alona wybiera się do Gruszynów, chcąc dowiedzieć się prawdy. Nikoła konsultuje sprawę obrony ojca z adwokatem.

Kozacka miłość odcinek 69
(czwartek, 11 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Anfisa z satysfakcją informuje Gładysza, że zna sekret opustoszałego grobu Stiepana. Choć nie wie o wszystkim, mężczyzna jest zatrwożony. Zdaje sobie sprawę, że jego pozycja wisi na włosku. Ignatij za poleceniem Kolewanowa ma opuścić dom. Tytus podsuwa mu myśl, jak wybrnąć z sytuacji. Fiodor spędza pełną uniesień noc z Oksaną, która niedawno wzięła za męża Konstantyna. Wkrótce Olga pilnie zwraca się do Serafima o pomoc. Fiodor jest ranny.

Kozacka miłość odcinek 70
(piątek, 12 marca„ godz. 18:45 TVP2)

Rozwścieczony Konstantyn szuka Fiodora. Olga próbuje ochronić rannego mężczyznę przed zemstą zdradzonego męża. Ataman każe jednak Sotnikowi opuścić stanicę, gdy tylko będzie w stanie wyruszyć. Wiera, widząc posiniaczoną córkę, prosi męża o interwencję. Rozzłoszczony Gawryła jednak wyrzeka się Oksany. Koźma prosi Katję o rękę, by chronić ją przed natarczywymi mężczyznami. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny. Alona wyprzedaje majątek, by zdobyć pieniądze na adwokata. Pomaga jej Anfisa, która bezwzględnie oszukuje zdesperowaną kobietę. Sofia daje Marysi tajemniczy eliksir, który ma wzbudzić w Stiepanie namiętność. Radzi jej, by urodziła dziecko. Nikoła wraca z Ustiużyna. Widzi, jak Olga całuje Fiodora.

Streszczenie odcinków 71-80 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz