Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 71-80 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Kozacka miłość odcinek 71
(poniedziałek, 15 marca, godz. 18:45 TVP2)

Wiera na widok posiniaczonej córki prosi męża o interwencję. Rozzłoszczony Gawryła jednak wyrzeka się Oksany. Olga próbuje ochronić rannego Fiodora przed zemstą Konstantyna. Ataman chce jednak, by wyjechał, gdy tylko będzie w stanie. Koźma prosi Katję o rękę, by chronić ją przed natarczywymi mężczyznami. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny. Alona wyprzedaje majątek, by zdobyć pieniądze na adwokata. Pomaga jej Anfisa, która bezwzględnie oszukuje zdesperowaną kobietę.

Kozacka miłość odcinek 72
(wtorek, 16 marca, godz. 18:45 TVP2)

Wasia daje Katji w prezencie ślubnym sukienkę. Okazuje się jednak, że uroczystość się nie odbędzie. Anfisa wciąż oszukuje Alonę, która musi teraz sprzedać drugi dom. Sama przeprowadza się do pensjonatu Bułygi. Adwokat prosi Nikołę, by nie wtrącał się w jego finansowe relacje z klientami. Stiepan, który jest teraz zakochany w żonie bez pamięci, proponuje wyprawienie drugiego wesela.

Kozacka miłość odcinek 73
(środa, 17 marca, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow zgadza się zapłacić Ignatijowi za milczenie. Kuczniew zatrudnia Alonę jako nauczycielkę muzyki. Liczy, że dzięki temu dziewczyna zostanie jego kochanką. Tymczasem Karasik ostrzega, że mogą ją czekać nieprzyjemności. Marysia pomaga Oksanie w pracach w gospodarstwie. Namawia młodą mężatkę na spotkanie z Fiodorem. Duniasza widzi, jak Wasilij pomaga Katji. Staje się zazdrosna.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 74
(czwartek, 18 marca, godz. 18:45 TVP2)

Student podrzuca Alonie pieniądze. Zamierza oskarżyć ją o kradzież. Dziewczynę ratuje interwencja Nikoły. Duniasza i Wasia chcą prosić Katję o wybaczenie. Odkrywają, że dziewczyna zniknęła. Tymczasem ona dociera do miasta i na nowo zaczyna pracować dla Anfisy. Fiodor przeprasza Oksanę. Kobieta uświadamia sobie, że Sotnik tak naprawdę kocha Olgę.

Kozacka miłość odcinek 75
(piątek, 19 marca, godz. 18:45 TVP2)

Anfisa proponuje Alonie, by na jakiś czas zamieszkała u niej. Dziewczyna nie ma pojęcia, że trafia do domu publicznego. Tymczasem zjawia się tu Łukeria, która szuka pracy. Gdy Anfisa dowiaduje się, że była ona wcześniej zatrudniona u Kolewanowa, zgadza się ją przyjąć. W zajeździe Koźma i Wasia znajdują bryczkę, którą odjechała Katja. Marysia prosi Oksanę, by przekazała Alonie zaproszenie na jej ślub ze Stiepanem.

Kozacka miłość odcinek 76
(poniedziałek, 22 marca, godz. 18:45 TVP2)

Alona zamierza pojawić się na weselu Marysi. Anfisa pożycza jej więc pieniądze potrzebne na podróż. Karczmarz uderza Koźmę polanem i pozbawia go przytomności. Zazdrosna żona oberżysty wypytuje go o Katję. Kozacy ze stanicy orientują się, że Oksana spotyka się z Fiodorem. Kobieta obawia się, że ta informacja dotrze do Konstantyna. Olga próbuje przekonać Nikołę, by wyjechał ze stanicy.

Kozacka miłość odcinek 77
(wtorek, 23 marca, godz. 18:45 TVP2)

Podczas wesela dochodzi do wielu skandali. Alona, wykończona upokorzeniami, prawie mdleje. Nikoła pomaga jej opuścić stanicę. Marysia i Stiepan wdają się w ostrą kłótnię. Mężczyzna razem z Onufrienką idzie do miasta. Fiodor zaczepia kogo tylko może i szuka okazji do bójki. W Konstantynowie Anfisa grozi Katerinie i przekazuje ją w ręce Łukerii.

Kozacka miłość odcinek 78
(środa, 24 marca, godz. 18:45 TVP2)

Wskutek pomyłki Waśki na stepie Alona spotyka Koźmę, a potem Stiepana. Katji udaje się uciec od Anfisy. Stara się znaleźć nową posadę. Anfisa tymczasem rządzi się w domu Skorniakowych. Wydala nawet lojalną służącą Marfę. Mucha bierze ją pod opiekę. Chce się nawet z nią ożenić, ale ten pomysł zraża do niego dziewczynę. Marysia boi się, że straci Stiepana. Próbuje więc go odnaleźć. Konstantyn staje w obronie Oksany i chroni ją przed gniewem ojca. W końcu jednak pozwala jej odejść, ponieważ zdaje sobie sprawę, że żona go nie kocha.

Kozacka miłość odcinek 79
(czwartek, 25 marca, godz. 18:45 TVP2)

Alona i Stiepan spędzają razem wspaniałe chwile. Dziewczyna chce jednak, by ten porozmawiał z Marysią. Koźma zjawia się w stanicy. Próbuje wesprzeć załamaną Marysię. Dzięki pomocy Muchy Marfa dostaje posadę na posterunku policji. Mężczyzna stara się pokazać jej, że nadaje się na męża. Kobieta jednak nie chce małżeństwa, tylko romantycznych uniesień. W nowej pracy opiekuje się swoim byłym panem, Skorniakowem, który przebywa w więzieniu.

Kozacka miłość odcinek 80
(piątek, 26 marca, godz. 18:45 TVP2)

Marysia informuje Stiepana, że będą rodzicami. Wobec tego mężczyzna jest zmuszony wrócić. Katia po raz kolejny ucieka do Anfisy, jednak ostatecznie trafia do Ignatija. Koźma stara się ją odszukać. Fiodor wciąż dręczy swoją bratową Olgę. Wyraźnie pokazuje, że darzy ją miłością. Prowadzi to do ostrej kłótni braci, która kończy się rękoczynami.

Streszczenie odcinków 81-90 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Anonim pisze:

    Flim super

Zostaw własny komentarz