Urodzona gwiazda. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 11-12 biograficznego serialu w TVP


„Urodzona gwiazda” to rosyjski serial, który opowiada historię polskiej piosenkarki Edyty Piechy. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 21:50, trwają ok. 55 minut. 

Urodzona gwiazda / fot. TVP

Urodzona gwiazda odcinek 11
(środa, 17 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Klaudia spotyka się z Kiryłłowem. Otrzymuje dokumenty, dzięki którym będzie mogła opuścić kraj. Paweł nie wychodzi z domu, od wszystkich się izoluje. Ojciec pokazuje mu artykuł Leny. Tymczasem Tamara Wasiliewna trafia na notes Koli, w którym znajduje zapis ze szpitala. Klaudia udaje się na lotnisko, a Paweł usiłuje ją dogonić.

Urodzona gwiazda odcinek 12-ost
(czwartek, 19 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Klaudia, która bardzo przeżywa oszustwa Kiryłłowa, trafia do sanatorium. W pokoju Kiryłłowa znajduje stworzony przez Szachowskiego sprzęt do rejestrowania dźwięku. W urządzeniu nie ma żadnego nagrania. Lena chce, żeby Paweł towarzyszył jej w podróży nad Bajkał. Stiopa ma wypadek, czemu winny jest Kiryłłow.

Zobacz takżeUrodzona gwiazda. Rosyjski serial o polskiej piosenkarce nowością w TVP2

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz