Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 111-120 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 111
(środa, 12 maja, godz. 18:45 TVP2)

Olga odkrywa, że wszystkie spiski uknuł jej dawny narzeczony, Kolewanow. Tyt stara się zaskarbić sobie zaufanie Gruszeńki. Chce, by Pietrow napisał list od Szalapina. Kolewanow podburza Fiodora przeciwko Ilji. Policja informuje Ustińję o morderstwie męża.

Kozacka miłość odcinek 112
(czwartek, 13 maja, godz. 18:45 TVP2)

Majacząca Olga w gorączce wzywa brata. Czuje, że Ilja znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. Matka Stiepana nie umie zwalczyć zazdrości wobec nowej znajomej Tichona. Mężczyzna świetnie się z nią dogaduje. Ku wściekłości Fiodora jego plany zamachu na życie Ilji spełzają na niczym. Wyrzuca sobie, że nie potrafi odpłacić mu za krzywdy ukochanej. Czarownik nie zgadza się pomóc Lubaszy w walce z Marysią.

Kozacka miłość odcinek 113
(piątek, 14 maja, godz. 18:45 TVP2)

Pankow grozi Gruszeńce, a potem zabiera przestraszoną kobietę do siebie. Fiodor doznaje obrażeń podczas zatrzymania. W tym stanie trafia do aresztu. Koźma wraz z przyjaciółmi przenosi się z miasta do stanicy. Marysia sprzecza się z czarownikiem Serafimem. Pragnie odkupić swoje winy.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 114
(poniedziałek, 17 maja, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow lęka się o swoje życie. Znajduje schronienie u Kuczniewa. Liczy, że tam będzie bezpieczny. Koźma usiłuje obudzić w Marysi dobro. Policja prowadzi poszukiwania osoby, która umożliwiła Fiodorowi ucieczkę z aresztu. Stiepan tymczasem prosi Olgę, by pomogła mu w ukryciu zbiega.

Kozacka miłość odcinek 115
(wtorek, 18 maja, godz. 18:45 TVP2)

Bułyga przekonuje Marysię, że swoje winy może zmazać tylko własną śmiercią. Anfisa oferuje Gruszeńce posadę śpiewaczki. Fiodor przedostaje się do domu Kolewanowa. Zastawia na niego pułapkę. Marysia zamartwia się pogłoskami na temat Stiepana.

Kozacka miłość odcinek 116
(środa, 19 maja, godz. 18:45 TVP2)

Fiodor zastawia pułapkę w domu Kolewanowa. Grozi Karasikowi i zdobywa w ten sposób informację o miejscu przebywania kupca. Osacza wroga i planuje zastrzelić, ale Stiepan powstrzymuje go w ostatniej chwili. Do stanicy wdzierają się wilki. Jedna z bestii rani Oksanę. Marysia spieszy jej na pomoc. Kozacy jednak są przekonani, że Marysia jest wilkołakiem, dlatego każą jej odejść. Lukierja wraca do Anfisy. Ta każe jej otoczyć opieką Gruszeńkę. Ignatij tymczasem chowa się w gospodzie Ustińji.

Kozacka miłość odcinek 117
(czwartek, 20 maja, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow pojawia się w gospodzie i dowiaduje się, że kryje się w niej Ignatij. Mężczyzna znowu zgadza się mu służyć. Karasik i Gładysz idą do lokalu Anfisy. Z entuzjazmem przyjmują pierwszy występ Gruszeńki. Następnie zakładają się, który z nich zdobędzie jej serce. Siemionow informuje spotkanego w drodze Stiepana, że Marysia została wyrzucona ze stanicy. Gruszyn natychmiast udaje się do Konstantynowa. Marysia przybywa tam jednak przed nim. W mieszkaniu zastaje Gruszeńkę i wyciąga z tego błędne wnioski.

Kozacka miłość odcinek 118
(piątek, 21 maja, godz. 18:45 TVP2)

Oślepiona zazdrością Marysia chwyta za nóż i atakuje Gruszeńkę. Koźma w porę interweniuje i ratuje artystkę. Napastniczka opuszcza hotel. Nikoła, Koźma i Stiepan zaczynają jej szukać. Gruszeńka w tym czasie prosi Karasika, by sfingował jej uprowadzenie.

Kozacka miłość odcinek 119
(poniedziałek, 24 maja, godz. 18:45 TVP2)

Marysia próbuje popełnić samobójstwo. Stiepan ma wyrzuty sumienia. Uważa, że to jego wina. Nikoła natomiast sądzi, że za tragedię odpowiada także Ilja i Olga. Gruszeńka razem z woźnicą błąka się po zaśnieżonym stepie. Tam mija ich Alona i wskazuje zagubionym właściwą drogę. Tichon niedobrze się czuje, jednak tak naprawdę bardziej przeszkadza mu nadopiekuńczość Sofii i Antoniny od samej choroby. W desperacji ratuje się przed nimi ucieczką przez okno. Kolewanow, mieszkający obecnie w gospodzie, zaczyna kokietować Ustińję.

Kozacka miłość odcinek 120
(wtorek, 25 maja, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan opiekuje się chorą i zrozpaczoną Marysią. Nikoła ma żal do Olgi, że nie pomogła jego siostrze. Kobieta usiłuje się z nim pogodzić. Mężczyzna jednak stawia jej ultimatum i każe wybierać między sobą a swoim bratem. Gruszeńka zadomawia się w stanicy. Próbuje też dowiedzieć się czegoś o Alonie. Ta tymczasem stara się odnaleźć Stiepana i przyjeżdża do Konstantynowa.

Streszczenie odcinków 121-130 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz