Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 131-140 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 131
(piątek, 11 czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Olga znajduje schronienie u matki Stiepana. Gruszynowi bardzo zależy, by ocalić związek dziewczyny i Nikoły. Serefim tymczasem robi wszystko, co w jego mocy, by trzymać Gruszeńkę z dala od Fiedii. Wnuczka jednak nie potrafi mu się oprzeć. Kolewanow zaprasza do siebie Ilję. Na jego prośbę Alona zabawia gościa, a on wówczas udaje się na wiele godzin do adwokata Kuczniewa. Wspólnie spędzony czas skłania Rogożyna i Skorniakową do szczerej rozmowy, która pozwala naprawić ich relację. Mężczyzna nawet się jej oświadcza.

UWAGA → nowe odcinki będą miały premierę po zakończeniu Euro 2020. Wówczas poznamy dokładne daty ich emisji.

Kozacka miłość odcinek 132
(czwartek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Ilia bierze ślub z Aloną, ale ten ślub jest elementem planu Kolewanowa. Zazdrosny Nikoła chce się rozprawić ze Stiepanem i Olgą. Stiepan zachowuje spokój i udaje mu się powstrzymać kozaka przez popełnieniem nieodwracalnego postępku. Gruszeńka wyznaje dziadkowi, że kocha Stiepana. Aby ratować wnuczkę, Serafim godzi się z Fiodorem.

Kozacka miłość odcinek 133
(piątek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Fiodor poznaje Gruszeńkę z Marysią. Siemion odchodzi od Ustinii. Bułyga ratuje Jewgienijowi życie, a ten pomaga zbiegowi wrócić do miasta. Ilia i Alona wybierają się w podróż poślubną, ale Kolewanow podstępem zatrzymuje młodą parę w mieście.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 134
(piątek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Serafim grozi Stiepanowi z powodu Gruszeńki. Gruszeńka wraca do Anfisy, która chce pomóc dziewczynie w walce o ukochanego. Kolewanow wciąż intryguje, by doprowadzić Ilię do samobójstwa. Marysia odkrywa duszę przed Gruszeńką. Jej wyznania robią wielkie wrażenie na młodszej siostrze.

Kozacka miłość odcinek 135
(piątek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow knuje intrygę, starając się doprowadzić Ilię Rogożyna do samobójstwa. Bułyga ukrywa się przed policją. Szpieguje Gruszeńkę i podstępnie wyznacza jej spotkanie. Gruszeńka nie zwraca uwagi na zaloty Kolewanowa.Zmusza on Anfisę, by sprowadziła Gruszeńkę do jego domu pod zmyślonym pretekstem. Mucha znajduje pieniądze ukryte przez matkę Alony. Marfusza przekonuje go, by oddał je Tichonowi. Jednakże są inni chętni do przywłaszczenia cudzych pieniędzy.

Kozacka miłość odcinek 136
(poniedziałek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 137
(wtorek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 138
(środa, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 139
(czwartek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 140
(piątek, czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Streszczenie odcinków 131-140 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz