DO WYGRANIA: Gra Humankind na PC


Humankind to strategiczna gra turowa, w której gracze ukształtują od nowa dzieje ludzkości. Wpływając na ich kulturę, historię i wartości, gracze będą tworzyć wyjątkowe cywilizacje. W naszym konkursie można wygrać aż trzy egzemplarze tej gry.

Zadanie konkursowe

By mieć szansę na wygranie cyfrowego klucza do gry Humankind należy w terminie do 26 sierpnia 2021 r. do godz. 12:00 odpowiedzieć prawidłowo na trzy pytania pytania:

  1. Za panowania jakiego władcy Polski został wzniesiony krakowski barbakan?
  2. Wymień co najmniej trzy miasta w Królestwie Polskim, w których zostały wzniesione barbakany.
  3. Jaką bitwę z udziałem husarii przedstawia poniższy fragment obrazu:

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkursy@historia.org.pl z dopiskiem w tytule „Konkurs Humankind”. Wszystkie prawidłowe odpowiedzi zostaną poddane losowaniu. Laureaci o wygranej poinformowani zostaną w ciągu siedmiu dni po zakończeniu konkursu. Wiele interesujących informacji na temat gry znajduje się tutaj.

Wyniki opublikujemy na tej stronie. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem, a także z naszą polityką prywatności.

Nagrody

Trzy cyfrowe klucze gry Humankind do wykorzystania na platformie Steam.

O grze

Polska w Humankind

HUMANKIND™ to magnum opus Amplitude Studios. W tej historycznej strategii turowej to TY ukształtujesz od nowa dzieje ludzkości – wpływając na jej kulturę, historię i wartości, stworzysz cywilizację równie wyjątkową jak ty.

Stwórz własną cywilizację, łącząc 60 historycznych kultur od czasów starożytnych po współczesność. Rozpocznij rozgrywkę jako starożytny Egipt i rozwiń go w kulturę Rzymian, Khmerów lub wikingów. Każda kultura wprowadza własną warstwę rozgrywki, zapewniając praktycznie nieskończone możliwości.

Mierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkryj cuda natury bądź wznieś najwspanialsze dzieła ludzkości. Wszystkie elementy gry są wierne historycznie. Połącz je, aby stworzyć własną wizję świata.

Barbakan w Humankind

Podróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, zunifikowany warunek zwycięstwa. Każde wielkie dzieło, które stworzysz, każdy wybór moralny, którego dokonasz, a także każda bitwa, którą wygrasz, odcisną na świecie niezatarte piętno. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najmocniej wpłyniesz na świat?

Popisuj się umiejętnościami taktycznymi, wykorzystując wysokość terenu podczas zakładania miast i w trakcie w pełni taktycznych bitew. Zachowaj przewagę nad innymi cywilizacjami z pomocą handlu i kontekstowej dyplomacji. Wzywaj posiłki, które zamienią olbrzymią bitwę w wojnę światową na wielu rodzajach terenu!

W grze HUMANKIND™, to Ty staniesz na czele społeczeństwa jako przywódca, którego stworzysz i spersonalizujesz! Twój Awatar będzie zmieniał się wizualnie z czasem oraz zgodnie z kierunkiem, w którym rozwija się twoja cywilizacja. Będziesz mógł również awansować twojego przywódcę poprzez system postępu, aby odblokować niestandardowe elementy wyglądu Awatara, którymi będziesz mógł pochwalić się nieznajomym bądź przyjaciołom w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.

Premiera: sierpień 2021
Gatunek: strategia, turowa
Platformy: PC
Przedział wiekowy (PEGI): 12+
Tryby gry: jednoosobowa (single player), wieloosobowa (multi player)
Producent: Amplitude Studios
Wydawca: SEGA

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Gall Anonim pisze:

    26 sierpnia? No chyba błąd

Zostaw własny komentarz