Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 201-210 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 201
(środa, 13 października, godz. 18:45 TVP2)

W trakcie podróży do miasta Koźma uderza Siemionowa i pozbawia go przytomności. Następnie ucieka do stanicy i Lubaszy. Ogłuszony policjant trafia do zajazdu. Siemion i Ustińja otaczają go opieką. Prystaw odzyskuje siły i każe posłać wiadomość o zajściu na posterunek w Konstantynowie. Chce wystawić list gończy. Stiepan zabiera na posterunek dziewczynę od Anfisy. Planuje pewien śledczy eksperyment. Choć Marysia się opiera, rozkazuje żonie wziąć w nim udział. Goriuchin potajemnie odwiedza Olgę. Chce, by pomogła mu skontaktować się z Gruszynem. Ma dla niego ważne wieści. Kobieta umawia spotkanie. Zdenerwowany Stiepan prosi Goriuchina, by udał się do Ustiużyna i tam dowiedział, czy Alona jest bezpieczna. Pankow przez przypadek widzi ich rozmowę. Alona otrzymuje list.

Kozacka miłość odcinek 202
(czwartek, 14 października, godz. 18:45 TVP2)

Onufrienko informuje, że zlokalizował kryjówkę Bułygi. Stiepan zatrzymuje Anfisę i Gładysza. Odkrywa, że szaleniec od dawna jest martwy. Alona po kryjomu umawia się z Kolewanowem. Kupiec chce, by wstawiła się za nim u Gruszyna. Kiedy kobieta odmawia, ten ją porywa.

Kozacka miłość odcinek 203
(piątek, 15 października, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan dochodzi do wniosku, że jego żona jest uwikłana w zbrodnie. Próbuje ją odnaleźć. Marysia z kolei zamierza wyjechać do Ustiużyna. Koźma nagle jednak wywozi ją w step. Tam oświadcza, że zna prawdę. Oznajmia również, że jest jej prawdziwym ojcem. Kolewanow więzi Alonę w swojej kryjówce. Siemionow po raz kolejny zatrzymuje Koźmę.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 204
(poniedziałek, 18 października, godz. 18:45 TVP2)

Karczmarz pomaga Koźmie uciec przed policyjną obławą. Stiepan przybywa do Ustiużyna. Zarządza poszukiwania Alony. Fiodor usiłuje namówić Kozaków, by pozwolili przystąpić do nich Wasilijowi. Kolewanow przetrzymuje Alonę. Wysuwa pod jej adresem przerażające groźby. Marysia udaje się na grób Grigorija Sotnika. Zalana łzami błaga zmarłego ojca, by udzielił jej wsparcia.

Kozacka miłość odcinek 205
(wtorek, 19 października, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow sądzi, że Stiepan zdradził Alonę. Gruszyn obwinia Marysię o zaginięcie kobiety. Żona jednak stanowczo wszystkiego się wypiera. Poszukiwania Alony spełzają na niczym. Stiepan dostaje wiadomość od Kolewanowa. Natychmiast rusza do Ustiużyna. Koźma natyka się w stepie na nieprzytomną Marysię. Zabiera ją do stanicy. Gruszyn znajduje ślady krwi na podłodze w opuszczonym domu.

Kozacka miłość odcinek 206
(środa, 20 października, godz. 18:45 TVP2)

Kozacy zgadzają się, by Wasilij do nich dołączył. Marysia odzyskuje siły. Atakuje Gruszeńkę, ubliża Koźmie, po czym wyjeżdża ze stanicy. Chłopiec, pomocnik Kolewanowa twierdzi, że jego pracodawca wyjechał razem z dorożkarzem Trifonem. W mieście rozprzestrzeniają się pogłoski o śmierci Alony.

Kozacka miłość odcinek 207
(czwartek, 21 października, godz. 18:45 TVP2)

Duniasza przybywa do stanicy do Wasilija. Gruszeńka usiłuje znaleźć w mieście Marysię. Pragnie udzielić siostrze wsparcia w trudnych chwilach. Oksana ma takie same zamiary. Tichon bardzo ciężko choruje. Liza i Olga zatajają przed nim złe wieści. Nie chcą, by jego stan się pogorszył.

Kozacka miłość odcinek 208
(piątek, 22 października, godz. 18:45 TVP2)

Marysia nie chce rozmawiać z Gruszeńką. Każe jej odejść. Dziewczyna postanawia więc wrócić do stanicy. Nieznajomy dorożkarz proponuje, że ją podwiezie. Nagle jednak Marysia rozkazuje mu odejść i zabiera przyrodnią siostrę do siebie. Karasik zbiera informacje o lokalu Anfisy. Mieszkańcy stanicy dowiadują się o śmierci Alony. Koźma winą za tę tragedię obarcza siebie i Marysię.

Kozacka miłość odcinek 209
(poniedziałek, 25 października, godz. 18:45 TVP2)

Siemionow uważa, że Marysia ponosi winę za śmierć Alony. Próbuje wyciągnąć od Gruszeńki sekrety jej przyrodniej siostry. Usiłuje również odszukać Swistunowa. Ten tymczasem zaprzyjaźnia się z aktorem, któremu przybyło ostatnio pieniędzy. Marysia nie chce przyjąć pomocy Oksany. Każe jej opuścić swój dom. Stiepan oświadcza żonie, że Alona nie żyje, po czym ją opuszcza.

Kozacka miłość odcinek 210
(wtorek, 26 października, godz. 18:45 TVP2)

Olga bezskutecznie namawia Tichona, by przełożył wizytę u córki. Mężczyzna wymyka się z domu i udaje do Konstantynowa. Lubasza tłumaczy Galinie powody zachowania Koźmy, który niepokoi się o córkę. Stiepan zamierza przeprowadzić się do Ustiużyna. Marysia uświadamia sobie, że jej małżeństwo naprawdę się rozpadło. Oksana mówi Fiodorowi o dziwnym zachowaniu jego siostry. Sotnik natychmiast rusza do miasta, by pocieszyć Marysię.

Streszczenie odcinków 211-220 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz