Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 211-220 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 211
(środa, 27 października, godz. 18:45 TVP2)

W trakcie pościgu za Tichonem ma miejsce wypadek, który uniemożliwia Oldze dalszą podróż. Fiodor przysięga, że pomoże jej znaleźć ojca Alony. Ten tymczasem dociera do Konstantynowa i mieszkania Ilji. Lukierja namawia Goriuchina, by odkupił lokal Anfisy, po czym urządził w nim teatr. Aresztowany Koźma uprzedza Marysię, że weźmie na siebie całą odpowiedzialność.

Kozacka miłość odcinek 212
(czwartek, 28 października, godz. 18:45 TVP2)

Tichon umiera. Stiepan wciąż gromadzi dowody. Prosi Timofieja, by zaopiekował się chłopcem, pomocnikiem Kolewanowa. Anikiejew uważa, że dzięki zeznaniom Koźmy uda się zdemaskować Marysię. Ten jednak niweczy intrygi policjantów. Fiodor tłumaczy Marysi, że wcale nie jest córką Koźmy. Sądzi, że to kłamstwo.

Kozacka miłość odcinek 213
(piątek, 29 października, godz. 18:45 TVP2)

Po pogrzebie Tichona Ilja i Olga zamierzają wyjechać. Liczą, że uda im się rozpocząć zupełnie nowe życie. Goriuchin przejmuje lokal Anfisy. Karasik i adwokat nie zamierzają mu na to pozwolić. Stiepan dowiaduje się, gdzie przebywa Kolewanow. Urządza obławę. Prosi matkę, by w tym czasie zaopiekowała się Kiriuszą. Marysia udziela mordercy schronienia. Nie wpuszcza policjantów i nie zgadza się na rewizję.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 214
(poniedziałek, 1 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Gruszeńka dociera do Ustiużyna. Zamierza pocieszyć Stiepana. Mężczyzna jednak rusza w pogoń za Kolewanowem. Dziewczyna zostaje u jego matki. Otacza opieką Kiriuszę. Chłopiec przysparza wszystkim sporo problemów. Fiodor zabiera Marysię do stanicy. Stara się rozprawić z plotkami na temat siostry. Karasik i Kuczniew próbują odebrać Goriuchinowi lokal. Adwokat odkrywa, jak aktor zdobył pieniądze. Namawia Ilję, by zgłosić na policję rzekomą kradzież. Po rozmowie z Goriuchinem Rogożyn decyduje się nie wysuwać żadnych oskarżeń.

Kozacka miłość odcinek 215
(wtorek, 2 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Posłaniec przyjeżdża do Konstantynowa, by przekazać Marysi list. Nie znajduje tam jednak kobiety. Pankow usiłuje odebrać wiadomość za nią, ale jego wysiłki spełzają na niczym. O incydencie informuje policję. Waśka ucieka się do podstępu i uwalnia Koźmę z aresztu. Zbieg musi się ukrywać. Pomagają mu dziewczęta z lokalu Anfisy. Ilja i Olga przychodzą z wizytą do Goriuchina. Deklarują, że dadzą mu pożyczkę na rozwój teatru. Serafim prosi Marysię, by wybaczyła mu to, co mówił o rodzinie Sotników. Kiriusza zdradza Gruszeńce, że Kolewanow podczas porwania Alony utrzymywał kontakt z żoną Gruszyna. Zanim wyjechał, kazał dostarczyć jej list.

Kozacka miłość odcinek 216
(środa, 3 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Goriuchin pomaga Koźmie opuścić miasto. Zbieg chowa się w wozie, którym podróżują kobiety z teatralnej trupy. Stiepan sądzi, że Gruszeńka jest nerwowa przez to, co do niego czuje. Nie ma pojęcia, że dziewczyna znalazła się w posiadaniu istotnych informacji. Galinie udaje się przejąć list do Marysi. Ma nadzieję, że wreszcie pozna sekret żony Gruszyna. Onufrijenko prowadzi w stanicy dochodzenie. Usiłuje dowiedzieć się jak najwięcej o Marysi.

Kozacka miłość odcinek 217
(czwartek, 4 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Oksana podejrzewa, że tajemniczy list Kolewanowa może dotyczyć Nikoły. Tymczasem Koźma i Wasilij udają się do stanicy. Zdenerwowany Fiodor postanawia zmusić Koźmę do rozmowy. Goriuchin nie sądzi, żeby spektakl teatru w Ustiużynie przyniósł wielki sukces. Jednak nie ma już możliwości odwołania zaplanowanego występu. Sofia poprzez Kiriuszę postanawia wzbudzić uczucia Stiepana do Gruszeńki.

Kozacka miłość odcinek 218
(poniedziałek, 8 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Ilja stara się przekonać swoją siostrę, by z uwagi na prośbę Fiodora, przesunąć o kilka dni ich planowany wyjazd. Siemionow zaczyna podejrzewać, że wyjazd teatru na występy gościnne oraz nagła ucieczka Koźmy mogą mieć coś ze sobą wspólnego. Tymczasem Karasik zauważa, że ktoś mieszka u Kolewanowa. Zaintrygowany sprawą, postanawia przekonać się, czy właściciel domu wrócił do miasta. Spektakl trupy Goriuchina ratuje recital Gruszeńki. Zjawiskowym śpiewem dziewczyny zachwyca się Stiepan, który postanowił przyjść na przedstawienie.

Kozacka miłość odcinek 219
(czwartek, 9 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Marysia znajduje Alonę w pustym domu. Kobieta od dawna oczekiwała spotkania ze swoją rywalką. Jednak teraz Alona marzy tylko o tym, by umrzeć. Tymczasem Goriuchin oferuje Gruszeńce możliwość wystąpienia w jego teatrze. Stiepan udaje się do stanicy. Niebawem, dzięki Koźmie, odkrywa, że tak naprawdę to Marysia była odpowiedzialna za zlecanie zabójstw. Policja w oparciu o donos, zarządza obławę na Kolewanowa. Wychodzi na jaw, że w rzeczywistości w jego domu od jakiegoś czasu mieszka jego krewny.

Kozacka miłość odcinek 220
(środa, 10 listopada, godz. 18:45 TVP2)

Marysia zawozi nieprzytomną Alonę do Ustiużyna i zostawia ją pod troskliwą opieką Gruszynów. Dzięki pomocy Sofii oraz Gruszeńki dziewczyna niebawem odzyskuje przytomność. Olga ma podejrzenia, że Alona może żyć. Postanawia więc wraz ze swoim bratem udać się do do stanicy, by dowiedzieć się czegoś na ten temat od Oksany. Karczmarze przypuszczają, że Olga jest zakochana w Fiodorze. Postanawiają więc wykorzystać tę informację do nikczemnych celów. Mucha informuje Stiepana o tym, że Kolewanow powrócił do domu w Konstantynowie. Obaj wraz z Fiodorem niezwłocznie postanawiają złożyć mu wizytę. Zaskoczeni dowiadują się jednak na miejscu, że mieszka tam krewny Kolewanowa, który dostał nieruchomość w spadku. Onufrijenko zwierza się ze swoich problemów Lebiedzie i wspomina przy okazji mu o Swistunowie. W czasie rutynowego patrolu funkcjonariusze policji przypadkiem spotykają zbiega i chcą go aresztować. Mężczyźnie udaje się jednak po raz kolejny uciec. Sfrustrowany Lebieda bez zastanowienia rusza za nim. Oddaje strzał i śmiertelnie rani uciekiniera.

Streszczenie odcinków 221-230 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz