Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 81-90 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP1. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 81
(wtorek, 26 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Pagona domyśla się, że jej mąż ma romans z Uranią. Eleni śledzi Drosso i obserwuje jej potajemne spotkanie z NIkiforosem. Później przeszukuje pokój siostry i znajduje list z wyznaniem miłości. Domyśla się prawdy. Urządza Drosso awanturę. Zbliżają się wybory burmistrza i w Diafani rozpoczyna się kampania. Fryzjer Prokopis postanawia stanąć do walki z Toliasem. Pani Despo chce znaleźć żonę dla syna, sierżanta Prussalisa. Swatka, pani Rizo przedstawia listę kandydatek. Kleomenis gwałci swoją żonę, Pinelopi. Doukas, który wie już, że Meletis jest zakochany w jego córce, nie potrafi pohamować złości. Postanawia uwięzić pracownika

Dzikie pszczoły odcinek 82
(środa, 27 października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Eleni żąda, by Nikiforos natychmiast wyjechał do Paryża. Nie chce, by wyznał żonie prawdę o dziecku Drosso. Assimina martwi się jednak o stan zdrowia ciężarnej siostry i chce odłożyć wyprowadzkę. Nikiforos oznajmia Eleni, że zostaje w Dafani. Chce być blisko swojego dziecka. Nestorasowi udaje się odnaleźć Vassiliki, położną, która przed laty przyjmowała poród Anette. Dowiaduje się, że jej synkiem zaopiekowała się uboga rodzina z Aten. Eleni opowiada Drosso o rodzinnej tragedii - romansie ich mamy z Miltiasem. Dziewczyna nie może uwierzyć, że NIkiforos może być jej kuzynem.

Dzikie pszczoły odcinek 83
(czwartek, 28 października godz. 17:55 TVP Kobieta)

Nikiforos obstaje przy swoim - nie zamierza wyprowadzać się do Paryża. Chce uczestniczyć w życiu swojego dziecka. Do tego postanawia wyznać prawdę Assimnie. Nie zważa na sprzeciw Eleni, która stanowczo mu tego zabrania. Kobieta uważa, że w ten sposób Nikiforos zniszczy jej rodzinę.

Dzikie pszczoły odcinek 84
(piątek, 29 października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Anette wciąż robi wszystko, by odnaleźć swojego syna. Namierzona przez Nestorasa położna, która przekazała chłopca przybranym rodzicom, jest już w podeszłym wieku i choruje, jej dzieci jednak obiecują pomoc w poszukiwaniach. Fotis nadal działa na zlecenie Douksa. Próbuje zniechęcić rolników do założenia spółdzielni. Nikiforos wyznaje żonie prawdę. Mówi, że spał z Drosso i jest ojcem jej dziecka.

Dzikie pszczoły odcinek 85
(poniedziałek, 1 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Mirsini proponuje zrozpaczonej Assiminie, jak rozwiązać trudną sytuację. Synowa ma udawać, że jest w ciąży, a Drosso - ukrywać swój stan. Po porodzie Assimina i Nikiforos będą mogli wychować dziecko jak własne. Początkowo dziewczyna nie chce nawet o tym słyszeć, potem jednak zaczyna oswajać się z tą myślą. Kleomenis wspomina minione lata. Wraca pamięcią do tragicznie zakończonego związku z synem profesora Millera.

Dzikie pszczoły odcinek 86
(wtorek, 2 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Drosso zapewnia Assiminę, że była z Nikiforosem tylko raz. Mówi, że sprowokowała jej męża, bo bardzo go kocha. Zdradzona kobieta chce wyjechać do Larissy. Tymczasem Mirsini namawia Drosso, by urodziła dziecko i oddała je bezpłodnej Assiminie. Zdradza jej swój plan. Despo wyznaje Eleni, że jej ojciec Georgis zdradził jej sekret. Gdy Drosso miała trzynaście lat, odkrył, że dziewczyna jest jego córką. Trzymał to w tajemnicy przed Miltiadisem, żeby go ukarać. Lambros zastawia na Fotisa pułapkę. Wszyscy przekonują się, że jest on szpiegiem Doukasa. Potem rolnicy na na owo zgadzają się założyć spółdzielnię. Annette dowiaduje się, że jej syn zginął w czasie wojny podczas bombardowania. Proussalis zawiadamia Nestorasa o tym, że jego przyjaciel Georgalas zaginął. Trwają jego poszukiwania.

Dzikie pszczoły odcinek 87
(czwartek, października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 88
(piątek, października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 89
(poniedziałek, października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 90
(poniedziałek, września, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Streszczenie odcinków 91-100 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz