Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 91-100 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 91
(wtorek, 9 listopada, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ludzie Doukasa nocą podpalają stodoły członków spółdzielni i mordują hodowane przez nich zwierzęta. By zasiać niezgodę wśród rolników, omijają gospodarstwa Eleni, Thomasa i Miltiadisa. Panna Stamiris i Lambros zapewniają poszkodowanych, że spółdzielnia pokryje ich straty ze wspólnego funduszu. Kipreos proponuje, by przygotować się na użycie broni. Proussalis, który bada sprawę, nie ma żadnych dowodów. Nikt nie rozpoznał zamaskowanych napastników. W kawiarni trwa zbiórka pieniędzy, ubrań i żywności dla tych, którzy ucierpieli podczas ataków. Zjawia się tam Mirsini z córką i synową, by wesprzeć mieszkańców wioski. Kobiety przepędzają cała trójkę. Oskarżają ich rodzinę o zorganizowanie napadu.

Dzikie pszczoły odcinek 92
(środa, 10 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Doukas postanawia wnieść pozew przeciwko awanturującym się rolnikom. Anstastasis i Zisis odpowiadają tym samym. Twierdzą, że Sevastos groził im bronią. Wszyscy trzej trafiają do aresztu, gdzie czekają na przesłuchanie. Zdenerwowany Doukas każe Mirsini zadzwonić do znajomego wydawcy prasowego, Fletsasa. Nazajutrz w lokalnej gazecie ukazuje się artykuł oskarżający rolników o napaść na miejscowego dobroczyńcę Sevastosa i jego dwóch synów.

Dzikie pszczoły odcinek 93
(czwartek, 11 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Pani Rizo podejrzewa, że ojcem dziecka Drosso jest Nikiforos. Dziewczyna stanowczo zaprzecza. Georgis również nabiera podejrzeń i próbuje szczerze porozmawiać z Assiminą, ona jednak nie chce wyznać mu prawdy. Doukas zostaje zwolniony z aresztu. Anastasis i Zisis mają pozostać w więzieniu aż do rozprawy sądowej. Nikiforos chce pomóc członkom spółdzielni. Za plecami ojca umawia się z parlamentarzystą Stamatelosem. Tymczasem rolnicy zbierają pieniądze na spłacenie hipoteki Zisisa. Jego rodzinie grozi eksmisja. Thomas pyta Eleni, czy ma oddać na ten cel pierścionek, który miał być jej prezentem ślubnym. Wciąż ma nadzieję, że kobieta do niego wróci. Theodossia przypadkiem dowiaduje się, że Vastardis jest żonaty. Kleomenis zamawia u Dimitrakisa swój portret. Pełna skruchy Matina przyjeżdża do Annette. Wyznaje, że okłamała ją razem z bratem. Jest szansa, że jej syn żyje. Mirsini odwiedza Thomasa. Chce się upewnić, że jej romans nie wyjdzie na jaw.

Dzikie pszczoły odcinek 94
(piątek, 12 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Melts i Konstantis wdrażają w życie swój plan. Wszystko wskazuje na to, że Kleomenis połknął haczyk. Tymczasem Annette na prośbę Pinelopi próbuje rozmówić się z Meletisem. Chce wybadać, czy są jakieś szanse, by pomóc zakochanej parze. Jej działania kończą się fiaskiem. Doukas zamierza przekupić Toliasa. Proponuje mu sporą sumę na kampanię wyborczą.

Dzikie pszczoły odcinek 95
(poniedziałek, 15 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Lambros spotyka w miasteczku lekarza swojej żony. Zaczyna coś podejrzewać. Nikiforos umawia się ze znajomym ojca. Próbuje wyciągnąć od niego poufne informacje. Prussalis prowadzi śledztwo w sprawie niedawnych wydarzeń w miasteczku. Mimo sprytnych posunięć sierżanta nikt nie chce zeznawać. Liakos prosi żonę, by skłamała i zapewniła mu alibi. Vassoula jednak zaczyna się wahać.

Dzikie pszczoły odcinek 96
(wtorek, 16 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Brat Matteos odwiedza Nestorasa i dowiaduje się o tragicznej śmierci Sarandisa. Nie ma wątpliwości, kto jest zabójcą. Vassoula odwiedza sierżanta i wyznaje mu prawdę. Boi się jednak złożyć oficjalne zeznania. Eleni próbuje ją przekonać. Lambros udaje się do Larissy. Zjawia się u lekarza, którego podejrzewa o romans z żoną. Doktor potwierdza jego przypuszczenia. O wszystkim dowiaduje się Theodossia, która jest wstrząśnięta reakcją męża.

Dzikie pszczoły odcinek 97
(środa, 17 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dimitris zbliża się do Kleomenisa. Opowiada mu o swoim trudnym dzieciństwie i szykanach, jakie musiał znosić. Mąż Pinelopi przyznaje, że ma podobne doświadczenia. Mówi, że też jest gejem. Konstantis mówi ojcu o swoich podejrzeniach. Ten żąda niezbitych dowodów. Vastardis zjawia się w Diafani. Prosi Theodossię, żeby się rozwiodła. Kiriakos wraca do domu cały posiniaczony, z połamanym klarnetem. Obiecuje, że skończy z graniem. Zaczyna szukać innej pracy. Urania wciąż nie może mu wybaczyć i oczekuje, że jak najszybciej się wyprowadzi. Eleni postanawia dać Thomasowi drugą szansę. Tym razem zamierza zachować ich związek w tajemnicy. Prokopis organizuje swój pierwszy wiec wyborczy. Z przerażeniem odkrywa, że trema odebrała mu głos i nie może przemawiać.

Dzikie pszczoły odcinek 98
(czwartek, 18 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Vassoula składa zeznania obciążające Liakosa, dzięki czemu Proussalis może aresztować go pod zarzutem podpalenia. Wszyscy liczą, że podczas rozprawy zatrzymany wyda Doukasa. W obawie przed zemstą męża Vassoula wprowadza się do sierżanta. Vastardis wciąż próbuje nakłonić Theodossię do rozwodu. Nie może uwierzyć, że kobieta woli zostać z mężem, który kocha inną. Także Lambros błaga żonę, by pozwoliła mu odejść. Miltiadis mówi Dukasowi, że Mirsini próbowała go przed laty uwieść. Ponieważ odrzucił jej zaloty, w zemście obmyśliła plan sfałszowania testamentu i pozbawiła go spadku po ojcu. Nestoras otrzymuje portrety i zdjęcia kolaborantów, których tropił Sarandis. Znajduje tam portret mężczyzny, który do złudzenia przypomina Kipreosa.

Dzikie pszczoły odcinek 99
(piątek, 19 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Assimina prosi, żeby Drosso wyprowadziła się z Diafani i ukrywała się aż do urodzenia dziecka. Lambros jest zrozpaczony, ponieważ Theodossia nie zgadza się na rozwód. Anette próbuje pomóc skłóconej parze. Nestoras pokazuje mieszkańcom wsi portret kolaboranta. Próbuje się dowiedzieć, czy ktoś go rozpoznaje. Ksiądz uważa, że mężczyzna przypomina syna nauczyciela ze wsi, który wyemigrował do Ameryki. Pani Despo jest pewna, że rysunek przedstawia Thomasa. Kiriakos zatrudnia się w zakładzie fryzjerskim. Nawet proste prace, jakie zleca mu Prokopis, sprawiają mu trudność. Urania namawia go, żeby nie rezygnował z gry na klarnecie. Doukas boi się, że Liakos go wyda. Wysyła do aresztu swojego adwokata. Aresztowany zgadza się milczeć. W zamian żąda, by Doukas zabił jego żonę. Vassoula, która dotąd ukrywała się u sierżanta, znajduje schronienie u cioci Fanourisa w Janinie. W wieczór przed wyjazdem wychodzi na chwilę przed dom. W ciemnej ulicy czeka na nią Meletis.

Dzikie pszczoły odcinek 100
(poniedziałek, 22 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Trwają poszukiwania Vassouli. Angażuje się w nie cała wioska. Proussalis wzywa Meletisa na przesłuchanie. Ten pokazuje mu obrączkę zaginionej kobiety. To dowód, że ją porwał. Mirsini po raz kolejny przekonuje Doukasa, że nigdy go nie zdradziła, a Miltiadis kłamał. Kleomenis zwierza się Dimitrakisowi, że nie pochodzi z bogatej rodziny. Twierdzi, że wszystko, co ma, zawdzięcza sobie. NIkiforos jedzie z Assiminą do Larissy. Udaje im się bez wiedzy Doukasa porozmawiać z profesorem Theotokisem, który prowadził badania związane z projektem strefy przemysłowej. Fanouris proponuje Drosso, że pomoże jej uciec z Diafani, jeśli postanowi zatrzymać dziecko.

Streszczenie odcinków 101-110 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

8 komentarzy

 1. Beti pisze:

  Dlaczego przeniesiono dzikie pszczoly na tvp kobieta z tego co slyszalam od znajomych nikt nie ma tvp kobieta nie rozumiem lecialy sobie na tvp 1 komu to przeszkadzalo jak weaszla do pr remiza mogla byc na tvp kobieta a nie zminiac stacji szkoda ze nie mozemy oglwroccie napr tvp 1 a remize na tvp kobieta

 2. Stefania pisze:

  Serial dobry ale nie mogę go oglądać gdyż nie mogę odnaleźć programu TVP kobiet. Jak odnaleźć tą stację. Pozdrawiam

 3. Aneta pisze:

  Super serial ale nie każdy ma TVP kobietę i nie można kontynuować serialu. Telewizja przerywa film i widzów ma gdzieś przenosząc serial na inną stacje. Szkoda

 4. krysia pisze:

  bardzo dobry serial też nie mam tvp kobieta ale

  oglądam na internecie

 5. Jola pisze:

  Jestem fanką „Dzikich pszczół’ od pierwszego odcinka. Też mam pretensje o zmianę programu. Na 3 odbiorniki - 2 naziemne - tylko jeden naziemny ma TVP Kobieta. W dodatku są dni kiedy odbiór jest zły lub nie ma go w cale. Od kiedy wrócił Klan - grecki serial zszedł na dalszy plan a szkoda, bo wiele osób wciągnęło się w serial i mają teraz problem ze śledzeniem fabuły. Dodam, że płacę abonament za rok z góry i na TVP oglądam tylko to.

 6. Anonim pisze:

  Wielka szkoda że można oglądać filmu na TVP nie każdy ma ten program .Pan Kurski powtarza inne programy po 3 razy A tego filmu dzikie pszczoły nie ma

 7. Janina pisze:

  skoro tak TVP zrobiła ‚to niech udostępni powtórki na vod.pl

Zostaw własny komentarz