Wojenne dziewczyny 4. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 46-50 historycznego serialu TVP


Czwarty sezon serialu Wojenne dziewczyny to ciąg dalszy opowieści o trudnych latach niemieckiej okupacji Polski pokazanej z perspektywy trzech młodych kobiet: Irki, Ewki i Marysi. Stojąc na progu swojego dorosłego życia, muszą zmierzyć się z okrucieństwami II wojny światowej. Serial emitowany jest w każdą niedzielę w TVP1 o godzinie 20:15.

Wojenne dziewczyny / TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Wojenne dziewczyny odcinek 46
(niedziela, 31 października, godz. 20:15 TVP1)

Ewka, Marysia i Nitka kontynuują misję w okolicach Hrubieszowa. Z samego rana wybierają się do jednej z wsi i z bezpiecznej odległości obserwują, jak Niemcy wyprowadzają ludzi z domów. Nitka i Marysia postanawiają się ujawnić i dać się aresztować. Liczą, że dostaną się do szpitala, w którym pracuje Andrzej. Do tej samej miejscowości udaje się Meier wraz z operatorem. Planuje nagrać tu materiały do propagandowego filmu. Ogrom bestialstwa hitlerowców przeraża nawet jego.

Wojenne dziewczyny odcinek 47
(niedziela, października, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 48
(niedziela, października, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 49
(niedziela, października, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 50
(niedziela, października, godz. 20:15 TVP1)

Streszczenie odcinków 51-55 dostępne jest tutaj.

Dziewczyny wojenne

Trzeci sezon serialu to ciąg dalszy opowieści o trudnych latach niemieckiej okupacji Polski pokazanej z perspektywy trzech młodych kobiet: Irki (Marta Mazurek), Ewki (Vanessa Aleksander) i Marysi (Aleksandra Pisula). Stojąc na progu swojego dorosłego życia, muszą zmierzyć się z okrucieństwami II wojny światowej. Przygotowywane od dzieciństwa do życia według standardów swego środowiska, nagle stają bezbronne wobec potężnych sił zła. Włączają się jednak w dramatyczną walkę przeciwko okupantowi.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Urszula pisze:

    To piękne co oglądamy. Dziękujemy za doznania i odczucia jak w realu, oglądając ten fantastycznie dobry serial. Prosimy o więcej.

  2. Romek pisze:

    Kostiumowy film przygodowy o przebojowych laskach zwiazanych z tvp konspiracja.

Zostaw własny komentarz