Wiking (The Northman). Hollywoodzki film o wikingach w gwiazdorskiej obsadzie


Wiking to tytuł dramatu osadzonego w czasach wikingów. Za jego reżyserię odpowiada Robert Eggers, a w roli głównej wystąpią Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang, Willem Dafoe i Ethan Hawk.

Wiking (The Northman) - zarys fabuły

Film będzie dramatem historycznym przedstawiającym historię księcia Wikingów, który szuka zemsty na mordercach ojca.

Wiking (The Northman) - reżyser i twórcy

Film wyreżyseruje Robert Eggers, który w swoim dorobku ma takie filmy jak Lighthouse i Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii. Za scenariusz odpowiada Eggers oraz Sjón Sigurdsson.

Wiking (The Northman) - obsada

Film ma gwiazdorską obsadę. W rolach głównych zobaczymy Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang, Willem Dafoe, Ethan Hawk i Björk.

Wiking (The Northman) - data premiery

Film zgodnie swoją światową premierę będzie miał 22 kwietnia 2022 r.

Wiking (The Northman) - zwiastun

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, zwiastuny i inne przygotowane przez nas materiały ze świata filmów historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz