Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 161-170 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 161
(wtorek, 15 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos odkrywa kryjówkę Doukasa. Assimina próbuje uratować mu życie. Annette nie podoba się zachowanie Meletisa. Jest na niego wściekła. Fotini stara się przenieść Eleni do innego więzienia. Prosi o pomoc Goumasa. Lambros otrzymuje tajemniczy telefon. Między Drosso i Takisem dochodzi do poważnej kłótni.

Dzikie pszczoły odcinek 162
(środa, 16 lutego, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Związek Drosso i Takisa wkracza w nowy etap. Annette udaje się zbliżyć do Meletisa. Babis wyznaje Kiriakosowi, dlaczego naprawdę zjawił się w Diafani. Okazuje się, że może sprowadzić kłopoty na całą rodzinę. Nikiforos i Assimina są pełni obaw. Doukas może niebawem zostać aresztowany. Christina chce uratować Eleni. Wpada na śmiały pomysł. Tymczasem Lambros spotyka się z Voskarisem.

Dzikie pszczoły odcinek 163
(czwartek, 17 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni i Fotini próbują odwieść Christinę od ucieczki. Lambros postanawia dowiedzieć się, kim naprawdę jest Voskaris. Drosso odkrywa, że Takis przez cały czas ją okłamywał. Meletis dowiaduje się o powrocie Miltiadisa do Diafani. Jest wściekły. Panagiotis zdradza Prokopisowi, jaki był prawdziwy powód jego podróży do USA.

Dzikie pszczoły odcinek 164
(piątek, 18 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni chce pomóc Fotini i Christinie w ucieczce. Doukas jest zdany na łaskę Grammatikosa, który zmienia zasady umowy. Panagiotis wyznaje wszystkim, co naprawdę wydarzyło się w USA. Violeta proponuje mu jego starą posadę. Drosso zamierza zmienić swoje życie. Meletis, który wrócił z Paryża, staje twarzą w twarz z Miltiadisem.

Dzikie pszczoły odcinek 165
(poniedziałek, 21 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Lambros robi wszystko, by ocalić Eleni. Tej samej nocy Voskaris zabiera kobietę do siebie. Zamierza odkryć prawdę o morderstwie Sergiosa. Urania odkrywa, kim naprawdę jest Babis. Doukas zostaje umieszczony w areszcie domowym. Tolias chce uczcić swoje zaręczyny. Zaprasza Nestorasa i Aggelosa.

Dzikie pszczoły odcinek 166
(wtorek, 22 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni wraz z innymi współosadzonymi szykuje się do ucieczki. Lambros interesuje przeszłość Voskarisa. Doukas stara się odzyskać dawną pozycję w rodzinie. Jednak Nikiforos nie zamierza tak łatwo oddać mu tego, co budował przez lata. Tymczasem Mirsini stara się przekonać Doukasa, że tak naprawdę między nią a Kipreosem nigdy nic nie było.

Dzikie pszczoły odcinek 167
(środa, 23 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Doukas po raz pierwszy zjawia się w spółdzielni. Assimina zgadza się na wynajęcie Babisowi domu. Alexis namawia Toliasa do tego, by zmienił swoje zeznania. Mężczyzna nie wie, co powinien zrobić. Takis i Drosso nie dają za wygraną i upierają się przy swoich wyborach. Tymczasem Mary postanawia szantażować Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 168
(czwartek, 24 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni stara się odwieźć współosadzonych od zamiaru ucieczki. Więźniowie nie zamierzają jednak zmienić zdania. Niezwłocznie przystępują do działania, usiłując przechytrzyć Voskarisa. Grammatikos wywołuje oburzenie mieszkańców po tym, gdy postanawia uniewinnić Doukasa. Nikiforos orientuje się, że będzie musiał skonfrontować się ze swoim ojcem. Tymczasem niespodziewanie zaręczają się Kostantis i Domna.

Dzikie pszczoły odcinek 169
(piątek, 25 lutego, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Eleni jest zmuszona do ucieczki z więzienia wraz z pozostałymi osadzonymi. Voskaris rusza w pościg za uciekinierami. Nikiforos stara się za wszelką cenę utrzymać swoją pozycję w rodzinnymi interesie. Tymczasem Miltiadis staje oko w oko z Doukasem.

Dzikie pszczoły odcinek 170
(poniedziałek, 26 lutego, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Drosso z powodu swoich decyzji wkrótce wpada w ogromne tarapaty. Tymczasem Doukas domaga się zwrotu swojej fortuny. Nikiforos stara się zażegnać konflikt ze swoim ojcem. Sekret o nielegalnym interesie Meletisa i Konstantisa niespodziewanie wychodzi na jaw. Eleni wraz z pozostałymi osadzonymi próbuje uciec przed ścigającą ich policją.

Streszczenie odcinków 171-180 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

11 komentarzy

 1. Krysia pisze:

  Jest super serialem ogladam codziennie

 2. Arna pisze:

  Dawno nie widziałam tak dobrego serialu. Czekam niecierpliwie na każdy odcinek. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek przejmowały mnie tak bardzo losy fikcyjnych bohaterów, a tutaj przejmują, bo są tak wiarygodne i wstrząsające.

 3. IZI. pisze:

  Super.

 4. Beata pisze:

  Codziennie oglądam na internecie .Bardzo mnie wciągnął
  szkoda ‚ze nie znalazł miejsca na tvp 1 lub tvp2
  ja mam dostęp tylko w internecie. serial super

 5. beata pisze:

  rewelacja

 6. beata pisze:

  ...super

 7. zoska pisze:

  jedyny serial ktorego nie porzucilam a wrecz czekam z niecierpliwoscia,losy ludzi swietnie pokazane,z naprawde dobra gra aktorska

 8. jadzia pisze:

  tak dobrego wciagajacego filmu dawno nie ogladalam tylko szkoda że nie ma streszczeń dalszych odcinków

 9. lucyna pisze:

  serial jest najbardziej interesujacym serialem jakie w zyciu widzialam ‚szkoda ze nie jest emitowany w 1 lub 2 programie tvp

 10. Jola pisze:

  oglądam i oglądam. czasami po dwa razy.

Zostaw własny komentarz