Baltic Sail Gdańsk 2023 - data, program, żaglowce, bilety


Baltic Sail Gdańsk w 2023 r. odbędzie się w Gdańsku w dniach 7-10 lipca 2023 r. To jedna z największych imprez żeglarskich w Polsce.

Baltic Sail Gdańsk 2023 - podstawowe informacje

Baltic Sail Gdańsk 2023 to cykliczna impreza podczas, której można wziąć udział w rejsach żaglowcami po Zatoce Gdańskiej.

Baltic Sail to międzynarodowe porozumienie podpisane przez miasta regionu Morza Bałtyckiego zainicjowane przez niemiecki port Rostock w 1996 roku. Celem jego pomysłodawców było i jest promowanie morskiego dziedzictwa europejskiego regionu Morza Bałtyckiego oraz wspieranie tradycyjnej żeglugi bałtyckiej od portu do portu.

Baltic Sail Gdańsk 2023 - program

Program Baltic Sail Gdańsk 2023 dostępny jest tutaj.

Baltic Sail Gdańsk 2023 - data i godziny

Baltic Sail Gdańsk 2023 odbędzie się w dniach 7-10 lipca 2023 r.

Baltic Sail Gdańsk 2023 - lokalizacja

Baltic Sail Gdańsk odbywa się w Gdańsku.

Kalendarz wydarzeń historycznych i patronat

W naszym kalendarzu zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych rekonstrukcyjnych imprez historycznych. Zapraszamy także do naszej grupy na Facebooku, gdzie można dodać informacje o wydarzeniach. Zobacz także nasze inne zestawienia (np. premier filmów historycznych).

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

Zostaw własny komentarz