Wszystko dla pań. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 100-111 kostiumowej telenoweli w TVP


Wszystko dla pań to włoski serial, którego scenariusz powstał na motywach słynnej powieści pod tym samym tytułem, którą napisał Émile Zola. Akcję przeniesiono do Mediolanu, w lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte XX wieku. Serial można oglądać w TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 9:00, trwają ok. 55 minut.

Wszystko dla pań / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Wspaniałe stulecie odcinek 101
(czwartek, 19 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Agnese obwinia Elenę za kłótnię między Salvatorem a Antoniem. Marta postanawia wysłać Riccarda na kurację odwykową do kliniki w Szwajcarii, ale Umberto ma inne plany wobec syna. Tymczasem Oscar zdobywa sobie coraz większe zaufanie w Paradiso.

Wspaniałe stulecie odcinek 102
(piątek, 20 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Luciano próbuje uniemożliwić Oscarowi podjęcie pracy dla Paradiso delle Signore. Jednocześnie Adelajda zaczyna podejrzewać, że Umberto pomaga Riccardowi tylko po to, by chronić własne interesy. Elena postanawia odejść z kawiarni i trzymać się jak najdalej od Salvatore.

Wspaniałe stulecie odcinek 103
(poniedziałek, 23 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Federico i Roberta przygotowują się na przyjazd rodziców dziewczyny. Agnese stara się przekonać nowego proboszcza, by ten zabronił Elenie prowadzenia lekcji dla dzieci. Widok Oscara u boku Clelii ucisza zazdrość Silvii.

Wspaniałe stulecie odcinek 104
(wtorek, 24 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Umberto organizuje przyjęcie, by uczcić wejście Riccarda w świat biznesu. Do Mediolanu przyjeżdżają rodzice Roberty. Federico okazuje się narzeczonym idealnym i szturmem zdobywa ich serca.

Wspaniałe Stulecie odcinek 105
(środa, 25 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Riccardo bardzo angażuje się w pracy, ale Umberto go lekceważy i nie jest zainteresowany jego propozycjami. Ludovica jest oczarowana Antoniem, który broni jej podczas kłótni z Cosimo. Federico ujawnia przed Robertą swój sekret.

Wspaniałe stulecie odcinek 106
(czwartek, 26 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Tina szuka nauczyciela śpiewu, który dorówna Recalcatiemu. Vittorio, zainspirowany zakupami, jakie Roberta robi dla rodziców, wpada na pomysł uruchomienia w Paradiso sprzedaży korespondencyjnej. Plan Luki i Andreiny zaczyna przynosić pierwsze efekty, gdy Umberto zaprasza piękną pannę Mandelli na romantyczną kolację.

Wspaniałe stulecie odcinek 107
(piątek, 27 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Nicoletta czuje się zdradzona przez rodziców, którzy zdają się skłonni dać Riccardowi szansę. Marta prosi Wenuski, by pozowały jako modelki do katalogu Paradiso Market, mimo że ona i Vittorio, chcą jeszcze spytać o zdanie Umberta, nim uruchomią sprzedaż korespondencyjną.

Wspaniałe stulecie odcinek 108
(poniedziałek, 30 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Nicoletta i Federico zapraszają do domu koleżanki z Paradiso na transmisję Festiwalu w San Remo. Federico ma okazję spędzić trochę czasu z Robertą. Elena szuka pracy, a Salvatore po kryjomu próbuje jej w tym pomóc. Marta proponuje, by zatrudnić w Paradiso Riccarda po tym, jak pomógł Vittoriowi podpisać korzystną umowę.

Wspaniałe stulecie odcinek 109
(wtorek, 31 stycznia, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Elena prosi Antonia o pomoc w zdobyciu posady poleconej jej przez Anitę. Spotkanie prowadzi do wybuchu wściekłości młodego Amato. Przyjęcie Riccarda do Paradiso może prowadzić do poróżnienia Marty i Vittoria. Rywalizacja Adelajdy i Andreiny owocuje awanturą w Klubie.

Wspaniałe stulecie odcinek 110
(środa, 1 lutego, godz. 9:00 TVP Kobieta)

Vittorio zaprasza klientów i pracowników Paradiso na ostatni wieczór Festiwalu w San Remo. Marta, powodowana złością, postanowiła w nim nie uczestniczyć. Federico zdobywa się na odwagę i wyznaje ojcu prawdę o swoich postępach na uniwersytecie. Salvatore ściera się w Klubie z bratem, wzbudzając ciekawość Ludoviki, coraz bardziej zainteresowanej Antoniem.

Streszczenie odcinków 110-120 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz