La Bandida. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 11-15 telenoweli historycznej w TVP


La Bandida to serial emitowany w TVP, który opart jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos - meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Odcinki produkcji są nadawane w TVP2 od poniedziałku do czwartku o godz. 22:35 w TVP2, trwają ok. 60 minut.

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne są tutaj.

La Bandida odcinek 11
(poniedziałek, 17 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Martinowi grozi rozstrzelanie za coś, czego nie zrobił. Marina prosi Villę, by pozwolił jej odnaleźć winnego. Podejrzewa, że ze sprawą ma coś wspólnego generał Ordóez albo któryś z jego ludzi. Kiedy okazuje się to prawdą, Villa decyduje się pozbyć sprawiającego kłopoty generała. Szeregi partyzantów zasila ojciec wraz z synem. Marina, widząc, że Valentin jest doskonałym strzelcem, pragnie mieć go w swoim oddziale.

La Bandida odcinek 12
(wtorek, 18 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Valentín, który wykazuje się doskonałą celnością, zostaje przyjęty do grupy partyzantów. Marieta próbuje uwodzić Martina. Isabel prosi siostrę Catalinę, by zostawiła jej męża w spokoju. La Bandida podejmuje się zdobycia leków dla szpitala polowego Adeli. Dochodzi do strzelaniny, w której ginie Beltrán, a Marina odnosi rany. Adela i Antonio przysięgają sobie miłość.

La Bandida odcinek 13
(środa, 19 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Ordonez szuka zgody z José. Tylko Ramiro zdaje sobie sprawę, że to pułapka. Marina cierpi z powodu utraty dziecka. Postanawia porzucić życie w obozie i wrócić do normalności. José decyduje się odejść razem z nią, wcześniej jednak musi wykonać ostatnią misję zleconą przez Ordoneza. Adela nie może pogodzić się ze śmiercią Antonia. Isabel doprowadza do usunięcia siostry Cataliny z zakonu.

La Bandida odcinek 14
(czwartek, 20 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

W czasie akcji Martín i José zostają ranni. Pierwszy z mężczyzn traci oko, a drugi wkrótce umiera. Marina, Adela i Martín wyprawiają mu pogrzeb w jego rodzinnych stronach. Martín decyduje się nie wracać do oddziału. Ramiro również odchodzi, ale męczą go wyrzuty sumienia. Marina wraz z Adelą odwiedzają w stolicy Banjamina i siostrę Catalinę. Zakonnica pomaga im wynająć pokój. Marina znajduje zatrudnienie w domu zamożnego dżentelmena, a Adela, która potrafi sprawnie pisać na maszynie, w biurze.

La Bandida odcinek 15
(środa, kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Streszczenie odcinków 16-20 dostępne będą tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz