La Bandida. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 16-20 telenoweli historycznej w TVP


La Bandida to serial emitowany w TVP, który opart jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos - meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Odcinki produkcji są nadawane w TVP2 od poniedziałku do czwartku o godz. 22:35 w TVP2, trwają ok. 60 minut.

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne są tutaj.

La Bandida odcinek 16
(poniedziałek, kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

La Bandida odcinek 17
(poniedziałek, 24 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Maria ostrzega Juana przed Pablem. Leonor jest zazdrosna o Artura. Stawia na swoim i uczestniczy z bandą w jednej z akcji. Kaleczy okradaną dziewczynę, co skutkuje koniecznością ucieczki całej grupy. Za karę Juan wyrzuca ją z gangu. Leonor mści się, donosząc na dawnych towarzyszy policji. Juan wpada w pułapkę zastawioną przez Gonzalesa. Nikt nie wie, że winnym wpadki jest Arturo. Pozostali przestępcy muszą się ukrywać.

La Bandida odcinek 18
(wtorek, 25 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Marina decyduje się na ucieczkę z miasta. Radzi Pifasowi, by zrobił to samo. Mężczyzna jednak woli oddać się w ręce policji i być z przyjaciółmi. On i Juan zostają powieszeni. Jest to zemsta Pabla za Marię. Ramiro, udając troskę, pomaga Marinie w wyjeździe. Sugeruje, że ze względu na to, iż jest poszukiwana, powinna zmienić imię. Kobieta jako Graciela trafia do Juarez. Zaczyna zdobywać pieniądze grą w pokera. Ramiro zatrzymuje listy, które przychodzą do niej z Meksyku od Adeli i siostry Cataliny.

La Bandida odcinek 19
(środa, 26 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Nowo poznany Tommy obiecuje Gracieli, że zabierze ją do Chicago i przedstawi Alowi Capone. Dziewczyna jest zainteresowana współpracą z gangsterem. Ramiro nie kryje zazdrości. Żąda, by Bandida obiecała, że po powrocie z Ameryki wyjdzie za niego. Arturo, szukając Mariny, poznaje Adelę. Wyrusza do Juarez, gdzie spotyka Ramira. Ten wmawia mu, że Marina nie żyje.

La Bandida odcinek 20
(czwartek, 27 kwietnia, godz. 22:35 TVP 2)

Graciela wywiera wrażenie na Alu Capone, który zaprasza ją do współpracy. Arturo wraca z Juarez i zaczyna pracę jako goniec. Wyznaje Adeli, że Marina nie żyje. Wkrótce Adela i Simon zostają parą. Ramiro prosi Catalinę, żeby jak najszybciej się pobrali. Zakonnica razem z Benjaminem chcą uczcić pamięć Mariny.

Streszczenie odcinków 21-25 dostępne będą tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz