Polskie zabytki w LEGO Architecutre wyglądałyby niesamowicie


Za pomocą ChatGPT wygenerowaliśmy wersje LEGO Architecture najpopularniejszych zabytków w Polsce w programie DALL.E 3. Wyniki są imponujące i otwierają nowe możliwości przedstawienia narodowego dziedzictwa w kreatywny i nowoczesny sposób. Może LEGO kiedyś urzeczywistni te marzenia i Polskie zabytki trafią do serii Arichitecture.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

12 komentarzy

 1. Alex pisze:

  Całkiem ładnie wyglądają.

 2. Anonim pisze:

  Byłoby mega gdyby LEGO wypuściło takie zestawy, są extra.

 3. Rafał pisze:

  Aż przykro patrzeć na błędy w nazwach atrakcji turystycznych. Naprawdę ktoś wprowadzał takie bohomazy do programu? Bo chyba sam ich nie generował. Chyba, że AI wkroczyła na kolejny poziom ignorancji językowej.

 4. rav pisze:

  Podpisy na tabliczkach dziwaczne. Hala Stulecia z flagą rosyjską i zupełnie niezbieżnej bryle.

 5. Pioter pisze:

  To kopuła hali stulecia. I jednak lepsza nazwa to hala ludowa, bo nazwa hala stulecia jest na cześć stulecia zwycięstwa nad wojskiem napoleona, które to miały pomóc wywalczyć Polsce wolność w tamtych czasach.

 6. Kacper pisze:

  To prawda, wyglądały by takie klocki LEGO niesamowicie w każdym domu

 7. Anonim pisze:

  Toruń wygląda jak Bydgoszcz hahaha

 8. Mateo pisze:

  Większość z tych zabytków jest teraz w polskich granicach, ale polskie nie są.

 9. Aleksander pisze:

  B R A W O O ! ! Jeżel nie LEGO,to może rodzimych producentów warto zmobilizować, przecież to żyła ZLOTA i nie jeden POLAK i turysta zagraniczny z zachwytu sięgnie do kieszeni...kiedy kontrakty na produkcję i wystawa projektów ? ? ?

 10. Marcin pisze:

  Są już podobne w Historyland w Poznaniu

 11. Tomasz pisze:

  To nie kościół Mariacki w Gdańsku tylko w Krakowie a e Gdańsku jest bazylika i inaczej wygląda

 12. Daromer pisze:

  Niektóre modele super a niektóre zchrzanione. Żuraw z wyrażnie przerośniętą częścią dżwigową, zamek Królewski ze skróconą bryłą, Kościół Mariacki - Krakowski podpisany jako Gdański i problem z jego wieżami które przecież nie są takie same w orginal. Ale generalnie to fajnie jest to wszystko zrobione. Miło by było jakby w sprzedaży pojawiły się takie zestawy.takie serie limitowane ‚na Polskę.Po za tym że byśmy wszyscy chętnie kupowali takie cuda to byłaby niezła pamiątka dla turystów.

Zostaw własny komentarz