Nowy hiszpański serial La Promesa - pałac tajemnic zadebiutuje na antenie TVP2


La Promesa - pałac tajemnic to kolejna propozycja Telewizji Polskiej dla fanów kostiumowych telenowel. Już 27 czerwca na antenie TVP2 pojawi się nowy hiszpański serial La Promesa - pałac tajemnic. Produkcja łączy w sobie elementy kryminalne z wątkami romantycznymi i może stać się hitem na miarę Akacjowej 38.

Fabuła pełna intryg i miłosnych zawirowań

Serial La Promesa - pałac tajemnic / fot. TVP

Akcja La Promesa - pałac tajemnic toczy się na początku XX w. w południowej Hiszpanii, gdzie poznajemy historię Jany. Jako dziecko była świadkiem brutalnego morderstwa swojej matki oraz porwania brata. Po latach poszukiwań, jej śledztwo prowadzi do rodziny Lujan. Aby zdobyć informacje, Jana zatrudnia się jako służąca w posiadłości „La Promesa”.

Czytaj takżeTop 10 miejsc w Andaluzji. Co warto zobaczyć na południu Hiszpanii?

Podczas przygotowań do ślubu dziedzica rodu, Jana ratuje jego młodszego brata Manuela z katastrofy lotniczej. Między nimi rozwija się burzliwy romans, który komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Tomas zostaje zamordowany, a podejrzenia padają na Janę.

Gwiazdy hiszpańskiego kina w głównych rolach

W głównych rolach zobaczymy Anę Garcés jako Janę oraz Arturo Sancho jako Manuela. Obsada serialu jest imponująca i obejmuje także uznanych aktorów takich jak Eva Martín, Manuel Regueiro, María Castro oraz Joaquín Climent. Reżyserią zajął się Miguel Conde, a scenariusz napisał Josep Cister Rubio.

Kiedy i gdzie oglądać „La Promesa - pałac tajemnic”?

Nowy serial będzie emitowany w TVP2 w czwartki i piątki o godzinie 15:05. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 27 czerwca.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz