D-Day Hel 2019


D-Day Hel 2019, impreza rekonstrukcyjna odbywająca się na nadbałtyckiej plaży w tym roku zostanie zorganizowana w dniach 21-24 sierpnia.

Impreza nawiązuje ona do lądowania w Normandii, będącej operacją desantową mającą na celu utworzenie w zachodniej Europie drugiego frontu działań II wojny światowej.

Program:

Szczegółowy progam umieścimy wkrótce.

Miejsce: Cypel, 84-150 Hel
Data i godzina: 21-24 sierpnia 2019 r.
Szczegóły: facebook.com

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Malgorzata pisze:

    Witam czy jak za moich czasów (2013) będzie parada- dla mnie najpiękniejszą część całego wydarzenia....mieszkałam na Helu 3 lata wspominam to do dziś...

  2. Marek pisze:

    Bardzo ciekawa impreza historyczna polecam wszystkim.

Zostaw własny komentarz