Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 31-40 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Kozacka miłość odcinek 31
(poniedziałek, 18 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Rodzice Alony urządzają uroczysty obiad na cześć córki. Chcą w ten sposób położyć kres kompromitującym ją plotkom. Grigorij wyjawia Nikołajowi prawdę o podstępie Marysi. Wyznaje też, jaki był jego udział w tej intrydze. Koźma napada na powóz, którym podróżuje Olga. Niebawem dziewczyna dociera do domu Kolewanowa. Gdy nie zastaje go na miejscu, prosi Ignatija o wynajęcie pokoju w hotelu. Anfisa zaniepokojona jest niespodziewanym powrotem Piotra.

Kozacka miłość odcinek 32
(wtorek, 19 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Anfisa kradnie kosztowności należące do Kolewanowa. Część biżuterii podstępna złodziejka podrzuca służbie. Karasik potajemnie wywozi Alonę z miasta. Po drodze zajeżdżają do stanicy. Dziewczyna z daleka dostrzega, jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią. Warwara i Tichon są przerażeni nagłym zniknięciem córki. Oksana próbuje uwodzić Bogdana. Chce w ten sposób wywołać zazdrość Fiodora.

Cena wolności odcinek 33
(środa, 20 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan sądzi, że Marysia jest w ciąży. Karczmarka zmusza Lubaszę, by milczała w sprawie Alony. Ma zachować w tajemnicy fakt, że uciekinierka żyje. Kolewanow obiecuje Warwarze, że pojedzie do kozackiej stanicy i przywiezie jej córkę. Kobieta nie wierzy w jego zapewnienia i sama postanawia załatwić tę sprawę. Pijany Tichon wyrzuca Piotra z domu. Lubasza żąda, by Marysia pomogła jej uwieść Bogdana. Grozi, że w przeciwnym razie zniszczy jej szczęście.

Cena wolności odcinek 34
(czwartek, 21 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

W drodze do stanicy Warwara natrafia na grób, w którym rzekomo jest pochowana jej córka. Tymczasem Karasik proponuje Alonie, by została jego utrzymanką. Kolewanow dowiaduje się o kradzieży kosztowności. Odkrywa także sfałszowane rachunki. Anfisa kupuje dom. W dokumentach tylko ona figuruje jako właścicielka. Tłumaczy Ignatijowi, że zrobiła to to dla ich wspólnego dobra. Prystaw oferuje dziewczynie, że będzie ochraniał jej nowy lokal.

Cena wolności odcinek 35
(piątek, 22 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Marysia liczy na pomoc Fiodora. Prosi brata, by uwiódł Oksanę. Młody Sotnik zgodnie z jej wolą próbuje odbić dziewczynę Bogdanowi. Wzbudza to niepokój atamana, który domaga się, by Grigorij przypilnował syna. Kolewanow czeka na Olgę w hotelu, ale ona nie wraca na noc. Tymczasem Nikoła przynosi nieprzytomną Rogożynę do swojego pokoju i wzywa lekarza. Wasia dowiaduje, się że Koźma i Timofiej są rozbójnikami.

Kozacka miłość odcinek 36
(poniedziałek, 25 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Karasik, choć boi się Kolewanowa, nie wydaje Alony. Dziewczyna proponuje mu, by żyli razem jawnie. Tymczasem Piotrowi udaje się odnaleźć Olgę. Narzeczona chce zerwać zaręczyny, ale chciwy kupiec nie zamierza rezygnować z sowitego posagu. Fiodor na prośbę Marysi nadal okazuje zainteresowanie Oksanie, czym denerwuje Bogdana.

Kozacka miłość odcinek 37
(wtorek, 26 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Alona zjawia się z Karasikiem w domu Kolewanowa. Oznajmia, że zrywa z nim wszelkie kontakty. Ich rozmowę przerywa pojawienie się Olgi. Kupiec przedstawia jej dziewczynę jako swoją siostrzenicę, która przyjechała z narzeczonym. Alona nie prostuje jego słów. Ilja rozmawia z siostrą o jej przyszłości. Dowiaduje się, że Olga nie zamierza wychodzić za Piotra, za to Nikoła nie jest jej obojętny. Fiodor błaga Serafima, żeby jechał do Konstantynowa ratować Rogożynę. Ten odmawia, potem jednak rusza do miasta, gdzie Olga i jej brat witają go z radością. Grigorij wyznaje synowi, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima.

Kozacka miłość odcinek 38
(środa, 28 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Marysia dostaje anonim, którego autor grozi, że ujawni jej tajemnice. Przerażona wraz z ojcem próbuje dowiedzieć się, kto chce jej zaszkodzić. Nie może dopuścić, by cała misterna intryg wyszła na jaw. Serafim znów zaczyna leczyć Olgę. Tymczasem Kolewanow chce jak najszybciej ją poślubić i naciska na Ilję w tej sprawie. Korzysta też z każdej okazji, by oczernić Alonę w oczach swoich przyjaciół. Fiodor jedzie do miasta, by zobaczyć się z Olgą. Oksana, która chce wyjść za niego za mąż, szuka pomocy u ojca. Ataman jednak nie zamierza nakłaniać Sotnika do ożenku.

Kozacka miłość odcinek 39
(czwartek, 29 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Fiodor zjawia się w domu Kolewanowa i wyznaje Oldze miłość, dziewczyna jednak go odprawia. Ilja namawia ją do poślubienia bogatego kupca, co nie podoba się Serafimowi. Grigorij i Marysia próbują ustalić, gdzie przebywa Alona. Tymczasem dziewczyna przekonuje Karasika, że ukrywanie prawdy o ich związku nie ma sensu. Chce powiedzieć o wszystkim rodzicom.

Kozacka miłość odcinek 40
(piątek, 29 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Marysia w końcu spotyka się z Aloną i zaczyna jej grozić. Szybko jednak orientuje się, że to nie ona jest autorką anonimu, który tak ją przeraził. Fiodorowi udaje się schwytać Timofieja Sorokę. Przywozi go do stanicy. Oznajmia też atamanowi i ojcu, że zamierza zaciągnąć się do wojska. Alona przyjeżdża z Karasikiem do swoich rodziców. Matka robi wszystko, by zapewnić jej godne utrzymanie.

Streszczenie odcinków 41-50 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

5 komentarzy

 1. Tadeusz pisze:

  Chciałbym wiedzieć kto to kupił i dlaczego?

 2. Scytia pisze:

  Udany, ciekawy serial.Coraz bardziej mi się podoba. Mam dość anglosaskiego mordobicia i strzelaniny na każdym kroku. To nie moje. Jestem Słowianką,i chcę słowiańskiej kultury sztuki. Komu się nie podoba ma do wyboru 300 innych, niemieckich lub amerykańskich kanałów.Niemieckich filmów nie oglądam w ogóle. Piosenki tytułowa piękna.

 3. Scytia pisze:

  Bardzo udany serial.

 4. Scytia pisze:

  Gdzie jest reszta komentarzy?

 5. kaska pisze:

  a gdzie odcinek 25 na vod a po za tym powinno być dostępne 270 odcinków na vodzie bo tak to nie za bardzo idzie oglądanie a wiadomo że jak się człowiek wkreci to ogląda sie po 5 odcinków na raz skoro serial nie jest nowy bo jest dość stary

Zostaw własny komentarz