Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 51-60 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Kozacka miłość odcinek 51
(poniedziałek, 15 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Alona wyjeżdża, zostawiając Ilji list pożegnalny. W drodze spotyka rodziców Stiepana. Na kolanach błaga ich o wybaczenie. Nikoła zaprzecza, że to Koźma i Soroka na niego napadli. Gładysz jednak działa zgodnie z wolą Kolewanowa i Sotnika. Oskarża więźniów o zabicie Iwana. Tymczasem Grigorij, majacząc, wyznaje Piotrowi, że dopuścił się morderstwa.

Kozacka miłość odcinek 52
(wtorek, 16 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Nikoła ostro kłóci się z ojcem. Potem opuszcza mieszkanie Ilji. Marysia prosi Kolewanowa o pożyczkę, ale on odmawia chrześniaczce pieniędzy. W stanicy znów pojawiają się rabusie. Ataman zarządza wystawienie patroli. Dunia ratuje Wasilija, którego ścigają Kozacy. Kolewanow znów próbuje oczernić Alonę w oczach Rogożyna.

Kozacka miłość odcinek 53
(środa, 17 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Grigorij jest zrozpaczony po śmierci Fiodora. Alona dowiaduje się, że to za sprawą jej matki rodzice Stiepana popadli w skrajną nędzę. W tajemnicy przekazuje im swoją biżuterię. Nikoła zmusza Studenta do stawienia się na policji. Marysia, która chce zapłacić szantażyście, zjawia się u Warwary. Prosi ją o pożyczkę.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 54
(czwartek, 18 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Nikoła przyznaje się do zabójstwa, ale Stiepan nie wierzy w jego winę. Student zgłasza się na policję. Zeznaje, że będąc pod wpływem alkoholu zranił nożem przechodnia. Zaczyna szantażować Gładysza. Ustiużyn ma eskortować Koźmę i Sorokę. Stiepan i Waśka organizują napad na powóz. Więźniowie odzyskują wolność. Grigorij widzi, że Marysia nie przejmuje się śmiercią wieścią o śmierci brata. Ma jej to za złe. Tymczasem ona znów przekazuje pieniądze szantażyście.

Kozacka miłość odcinek 55
(piątek, 19 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Gładysz próbuje ukryć fakt, ze Soroka i Koźma uciekli. Twierdzi, że wypuścił niewinnych i aresztował prawdziwego sprawcę. Teraz jednak do zabójstwa przyznaje się Grigorij. Domaga się uwolnienia syna. Nikoła stanowczo zaprzecza wersji podanej przez ojca. Zostaje jednak zwolniony po zeznaniach Kolewanowa, który obciąża winą starego Sotnika.

Kozacka miłość odcinek 56
(poniedziałek, 22 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow i Gładysz knują intrygi, by pozbyć się Gruszyna z szeregów policji. W stanicy huczy od plotek o Grigoriju, który przyznał się do morderstwa. Katia skarży się Stiepanowi, że Anfisa źle ją traktuje. Ten obiecuje dziewczynie, że przyjmie ją do siebie na służbę. Ilja martwi się o Olgę, która nieustannie jest przygnębiona. Kolewanow radzi, by zapewnił siostrze rozrywki i pokazał jej wielki świat. Ataman prosi Serafima, by opuścił stanicę.

Kozacka miłość odcinek 57
(wtorek, 23 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Pobity przez Kozaków Miroszka umiera na rękach Serafima. Marysia jest zazdrosna o Katię. Szykanuje prostą dziewczynę, która nie potrafi czytać ani pisać. Stiepan obiecuje służącej, że ją tego nauczy. Tymczasem w cyrkule Siemionow przydziela Gruszynowi upokarzające zadania. Na cmentarzu Tatiana opowiada Oldze historię miłości Stiepana i Alony.

Kozacka miłość odcinek 58
(środa, 24 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Olga podejrzewa, że rzekomo zabity Stiepan, o którym usłyszała od Tatiany, to mąż Marysi. Prosi Ilję, by spróbował dowiedzieć się czegoś więcej o młodzieńcu ze stanicy. Także Tatiana twierdzi, że widziała Gruszyna. Kolewanow wysyła ją na wieś. Boi się, że jego tajemnica wyjdzie na jaw. Marysia dostaje list z Ustiużyna. Wyjeżdża w pośpiechu, zabierając ze sobą Katię. Timofiej pokazuje karczmarzowi kosztowności, które ma przy sobie. Ten postanawia okraść gościa.

Kozacka miłość odcinek 59
(czwartek, 25 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Podczas podróży Marysia wysadza Katię z powozu i zostawia ją w stepie. Przerażona dziewczyna przypadkiem spotyka Koźmę. Tymczasem jej pani dociera do domu Warwary. Przywozi zastaw, którego żądała wierzycielka. Tichon wyjawia Marysi, że jego żona szantażuje zabójcę Iwana. Kolewanow prosi Gładysza, żeby na jakiś czas pozbył się Stiepana i usunął jego nazwisko ze spisu funkcjonariuszy. Niebawem Gruszyn dostaje rozkaz wyjazdu do Ustiużyna.

Kozacka miłość odcinek 60
(piątek, 26 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Nikoła opowiada Oldze o intrygach Marysi, które odmieniły życie Alony. Rogożyna, nie bacząc na swoje uczucia do młodego Sotnika, natychmiast wyjeżdża. Policjanci z Ustiużyna grają na zwłokę, próbując zatrzymać Stiepana w pracy i odłożyć jego wizytę u rodziców. Gruszyn dowiduje się od nich, że jego ukochana żyje. Marysia kupuje od Serafima truciznę. Dunia nie może pogodzić się z trudną przeszłością Katii. Prowadzi to kłótni między dziewczynami.

Streszczenie odcinków 61-70 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Jagoda pisze:

    dziekuje, jest przydatny

  2. Ewa pisze:

    Bardzo fajna gra aktorów, miło się ogląda

Zostaw własny komentarz